Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvöi fotost olcson tudnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvöi fotost olcson tudnatok nekem ajanlani?

Figyelt kérdés
Jövö tavasszal vagy nyaron lenne az esküvönk. Lagzi is lesz, szeretnénk azt is megörökiteni. Viszont a beallitott képek nem olyan fontosak, maxiumum fél-1 orat birnank végigpozolni, inkabb a spontan eseményeket kellene lekapni. Néhany képet retusalni, illetve egy albumot késziteni. Nem kell profi fotos, gyakornok is megfelel.

2013. júl. 11. 23:04
1 2
 1/11 acelsziv ***** válasza:
52%
olcsó húsnak híg a leve. Ennyi erővel valamelyik pocakos nagybácsi a félprofi gépével is megteszi.
2013. júl. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Az első válaszolónak sajnos (vagy nem sajnos) igaza van, általánosságban elmondható, hogy ha 60e Ft alatti összeget szántok erre akkor jobban jár(hat)tok ha megkértek egy ügyesebb amatőrt a rokonságból (valószínűleg jobb felszerelése van és lelkiismeretesebben csinálja, mint az aki fillérekért dolgozik).
2013. júl. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Ne a fotóson spórolj!
2013. júl. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Jézus :) ***** válasza:
100%
Attól függ hova valósiak vagytok.
2013. júl. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
Én tudok, mondjuk vidéken, de a miénket ő csinálta és gyönyörűek lettek a fotók. Ha videó nem kell olyan 25 körül dolgozik egy alkalmat. És ne ilyen sufnituningos emberkét képzelj el, fullos felszereléssel és hozzáértően dolgozik.
2013. júl. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Én is tudok két nevet privátban. Nem azért olcsók, mert bénák, hanem mert pályakezdők. Mi őket fogjuk felkérni.
2013. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

Kedves utolsó: egy esküvői fotózásra már középszinten alkalmas felszerelés kétmillió forint, aminek a szinten tartása (amortizáció kifizetése és minimális fejlesztgetés) további 7-800e Ft-ot visz el évente. Ha emellé számolsz még évi 700e Ft adót (KATA+Iparűzési adó). Akkor 1,5M Ft költséged van egy évben ha a kezdeti költségeket nem számolod. Csak ennek a kitermelésére (ha a megélhetésre nem számolsz semmit, tehát valaki eltart) mennyi esküvőt kell fotózni az általad említett áron?


Egyébként egy "fullos" esküvői fotózásra alkalmas felszerelés (számítógépek, fényképezőgépek,vakuk,objektívek,táskák, adattárak stb...) 8-10M Ft-ba kerülnek és itthon csak a legfelső kategória engedheti meg magának aki esküvőnként több mint félmillió forintért dolgozik. Csak a tisztánlátás kedvéért.

2013. júl. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem csak a fotoson sporolunk, hanem szeretnénk ha nem kerülne 1 M-nal többe az egész lagzi 80 emberre. Ettermet mar talaltunk, ami igényes, és megfizethetö is.

Egyébként meg nem kontar fotosra gondoltam, hanem hallottam mar olyat, hogy valaki palyakezdö és referencia munkara lenne szüksége. Vagy csak egyszerüen kevés megbizast kap, és ezért olcson dolgozik. 50 ezernél többet nem tudunk erre szanni. De a csaladbol meg nem akarunk megkérni senkit, mert akkor efektive dolgoznia kellene egy vendégnek az esküvön.

Barmilyen elérhetöségnek örülök, irjatok privit, aki tud valakit. Pest megyében lesz az esküvö.

2013. júl. 13. 12:28
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


Esztergomi, szerintem nagyon klassz, egyedi képeket készít!

2013. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2013. júl. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!