Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek egy olyan esküvőhö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy olyan esküvőhöz, ami csak a szertartás és egy kis vacsi 20-25 fő részére, mennyibe kerülhet összesen?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi kaja lesz, és hogy saját készítésű, vagy éttermemben lesz tartva. Ettől függően 100-200ezer között.
2013. júl. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Étteremben.
2013. júl. 18. 09:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen lesz, 20 fő, csak polgárival és 450 ezerben lesz benne.


24N

2013. júl. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Igényektől függ.


Nővéremék 19 fővel 700ezerből hozták ki(150ezres ruha,puccos étterem,rengeteg kaja ami pocsékba ment,90ezres esküvői torta,az utolsó sarokban is virágdiszités,többezer fénykép,stb),mi 18 fővel 150ből(ruha 40ezer,csodaszép,ára abból adódott,hogy használtan vettem,és kitisztittattam,étterem egy kis szolid hely,ahova mindig járunk,egyszerű rózsacsokor,és nem kértünk hatszor annyi ételt mint ami elfogy,15ezres esküvői torta).

2013. júl. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Imádom az ilyen válaszadókat mint a 4., akiből süt az irigység :S Ha másnak telik minőségre az mindjárt szar, de a kis sufniesküvő az bezzeg tökéletes...


Kérdező: valóban igényfüggő és helyzetfüggő. Pl. nem mindegy, hogy van-e a vőlegénynek öltönye, mert ha nincs az mindjárt dob rajta 50.000-et. A menyasszonyi ruha is 50.000-től 200.000-ig bármennyi lehet. A vacsorához is grillezhettek otthon a kertben, ami kijön 50.000-ből, vagy mehettek étterembe 13.000/főért. Zene, fotós, dekoráció, smink, fodrász is mind egyénfüggő. Templomi is lenne-e, mert az is pénzbe kerül. A szertartáson kértek-e extrákat (homoköntés, stb.), mert azok sem ingyen vannak.

2013. júl. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös jól írta. Nagyon sok mindentől függ. Mostanában sokszor leírom, hogy nálunk csak a szertartás volt 50 ezer. Ezt se tudjuk te hol élsz és mennyi. Van, ahol 10 ezer, tessék nálunk csak az 50 volt, extrák nélkül.

A 40 ezres ruhához meg annyit tennék hozzá, hogy az én ruhám is 150 ezer volt, mert ennél olcsóbban csak egy darabot találtam kölcsönzőben 140 ezerért, de az nem volt olyan szép. Az olcsó kategóriát azért nem említem, mert azok mind a műanyag ukrán jelmezruhák voltak. Használtat Nyíregyházán találtam volna, 70 ezerért, ami vagy jó, vagy nem, ha elmegyek felpróbálni akkor már a benzin 30 ezer és még lehet nem is jó, köszike, az idő is pénz, bementem a kölcsönzőbe és kölcsönöztem egyet.


Amit még különösen érdekesnek találok a "pocsékba menő" ételek. Érdekes, nálunk mindent el szoktak csomagolni a hazamenő vendégeknek, ami meg ezután is marad, azt még két napig esszük, semmi nem megy kárba. Ezerszer inkább ez, mint hogy mindenki kap egy fél fogára elég vacsorát, mert "legyen már elég annyi oszt kész".


A kevés személyes esküvő önmagában nem olcsó. Mi is először arra gondoltunk, de tulajdonképpen ugyanúgy kellett ruha, ugyanúgy kellett virág, ugyanúgy kellet zenész, ugyanúgy ki kellett fizetni a szertartásokat stb. Szóval a költségek több mint fele így is, úgy is meg lett volna, úgyhogy úgy voltunk vele, hogy akkor meg már legyen ott mindenki (60 fő). Csak azért, mert kevesebben lettünk volna nem kötöttem volna kompromisszumot a minőségben semmiben. Pedig nálunk sem volt dekoráció például, csak annyi, amit adott az étterem, színes szalvéta, hozzáillő gyertya, meg székszoknya se volt, egyszerűen nem egy tesco gazdaságos esküvőt akartunk, és így lett 1.6m.

2013. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!