Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elmennétek két hónapra dolgozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek két hónapra dolgozni egy hajóra vagy helyette a bátyád esküvőjére?

Figyelt kérdés
A bátyáddal jó kapcsolatban vagy, sokszor segített rajtad, az esküvőjén megígérted, hogy énekelsz. Keveset keresel alapjáraton, de adósságod nincsen. A dátum előtt egy hónappal lenne lehetőséged két hónapra elmenni hajóra dolgozni, ahonnan nem engednének el a szertartásra. A fizetésed a triplája lenne. Ti mit tennétek?

2013. jún. 10. 21:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%
Elmennék a hajóra, mondjuk mi nem vagyunk jóba bátyámmal :S
2013. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
56%
Ha jó a kapcsolatotok a bátyáddal beszéld meg vele. Szerintem megérti, hogy a mai világban egy ilyen lehetőséget nem lehet kihagyni. Ja és a hajóról küldhetsz videó üzenetet, így akár énekelhetsz is az esküvőjükön.
2013. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
42%
Elmennék a hajóra. Nem haragudhat meg senki, hogy fél évi fizetést nem áldozol fel egy buliért. Akármilyen szép. Nálunk is ez volt, nem haragudtam meg. Küldtem képeket, meg beszéltünk, de megértettem.
2013. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%

Haaat, necces. Nem biztosan nem hagynam ki a testverem eskuvojet, de ez a tripla penz tul csabito... a batyaddal beszeltel mar?

Ha az en hugom ilyet kerdezne tolem, azt mondanam, hogy menjen dolgozni, nem sertodnek meg. Mondjuk mi nagyon jo kapcsolatban vagyunk.

2013. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
54%
Igérd meg neki,hogy a kövire elmész!
2013. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
51%

Az, hogy énekelsz az esküvőn, mit jelent? Gondolom nem te énekled-zenéled végig az egész estét. Ha mégis, akkor már nem biztos hogy találnak helyetted mást.


Ha tényleg jóban vagytok, beszéld meg vele.

2013. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%
Én inkább bátyám esküvőjére mennék el, még is csak testvérről van szó, és a pénz nem minden...20 év múlva ha előkerül a téma, mire emlékeznél szívesen? Hogy fúú de jó hogy tripla annyit kerestem akkor tájt, vagy hogy de jó volt, hogy összetartott a család, és részt vettél a jeles eseményeken? A döntés a tiéd! Ez csak egy vélemény..:)
2013. jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%
Én a testvérem esküvőjét választanám. Nagyon jó a kapcsolatunk, szeretnék együtt örülni velük... Nem tudnék abban a tudatban dolgozni, hogy közben a szerettem nagy napjáról lemaradok. A pénzt választom a családom helyett. Persze meg lehet érteni azt is, ha valakinek más az értékrendje, de ahogy valaki más itt már mondta, 20 év múlva is bennem lenne az, hogy dolgozni mentem a testvérem esküvője helyett.
2013. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
68%
Esküvő!
2013. jún. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
49%
Megbeszélném a bátyámmal, bizonyára elhalasztaná az esküvőt.
2013. jún. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!