Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire normális az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az, hogy huszonévesként nem vágyom az esküvőre amellett, hogy úgy érzem, megtaláltam életem párját? N

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Hát az, hogy mennyire normális avagy sem... nem tudom, de én is így vagyok ezzel.

21N

2013. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Én soha nem fogok férjhez menni. Sosem vágytam esküvőre. A lányok az óvodában mindig esküvőset játszottak meg farsangkor menyasszonynak öltöztek, de engem valahogy kisgyerekként sem hozott lázba. Szerintem nincs ezzel semmi baj, mi ilyenek vagyunk és kész. L/20
2013. júl. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Abszolút.
2013. júl. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
28 éves vagyok, eszem ágában sincs férjhez menni. A házasságpártiak szerint ez biztos nem normális, de pont nem érdekel.
2013. júl. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy esküvő párti ennyi. Ez teljesen normális jelenség.


Én sem szeretnék házasodni. A kapcsolat minőségét a házassági papír nem befolyásolja. Csalnak meg feleségeket és férjeket is és élnek örök hűségben élettársak is. Tehát innentől kezdve... csak a ti dolgotok, hogy milyen minőségben építitek fel a kapcsolatot.

2013. júl. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Objektíven nézve, amíg a pár mindkét felének megfelel, addig minden normális. A többi igazából nem számít.


24N

2013. júl. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Mi is 30-on felül voltunk, mire összeházasodtunk. Addig egyikőnk sem igényelte.
2013. júl. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális. Nincs veled semmi baj, pont úgy, mint aki vágyik az esküvőre. Ki ilyen, ki olyan.
2013. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából párom meg épphogy esküvőpárti. Bár nem fogok neki nem-et mondani, csak nem látom az esküvő értelmét.
2013. júl. 23. 13:17
 10/10 anonim ***** válasza:

Számít, hogy normális-e? Ha a többség így vagy úgy, akkor feszélyezve érezzük magunkat, ha mi nem úgy?


Nem ez a kérdés, hanem az, hogy a házasság mit jelent neked, amitől félsz, és nem szeretnéd? A párodat nyílván szereted. A házasság mit jelentene, mit jelképezne, miért okoz félelmet, netán kétséget benned?


Miért jó a házasság, és miért rossz Neked?

2013. aug. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!