Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez normális érzés a házasságga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális érzés a házassággal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

24 éves leszek, nő vagyok. 1,5 éve vagyok együtt a párommal és együtt is élünk kb az első pillanattól fogva. Nagyon szeretjük egymást. Mostanában szoktam érezni, hogy hozzá szeretnék tartozni hivatalosan. Nem igazán tudom ezt jobban megmagyarázni.


De másfelől meg ha tényleg belegondolok, hogy kimondom, holtodiglan, holtomiglan meg minden az halálra rémít! Anyám 3x házasodott apám is, de ő kb 4 évente mással van együtt...

Én csak egyszer szeretnék házasodni, és tudom, én mindent megtennék, hogy egyben tartsak egy házasságot, de mi van ha egyszer másként kezdem gondolni? Én soha nem akarok elválni. Nekem a szüleim miatt ez frusztrálóbb szerintem, mint egy átlag embernek.


Ezek az érzések elmúlnak? Egyenlőre még nincs szó konkrétan házasságról, de már beszéltünk róla, de az anyagiak még kellenek hozzá.



2013. máj. 25. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Elfog múlni ez az érzés, de még nem vagy készen egy házasságra!
2013. máj. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Majd ha készen állsz a házasára akkor nem lesz ilyen érzéseid.
2013. máj. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem sem állok készen rá még, de akkor van remény legalább, nem szeretném ha a szüleim elcseszett élete rám nyomná a bélyegét :(
2013. máj. 25. 16:52
 4/7 anonim ***** válasza:
1.5 év után még ne akarj házasodni. Egyébként sem vagy kész rá az írásod alapján.
2013. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyim mindig azt mondta, hogy elvált szülők gyerekéből elvált felnőtt lesz.

Szerintem teljesen nincs így ha te magad is képes vagy belátni hogy egyetlen házasságba sincs olyan hogy csak jó történik, és semmi gond az életben.

2013. máj. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen csak nem állsz még készen a házasságra. Nem akkora dráma, várjatok vele 2-3-4 évet és ennyi.

Mi a férjemmel 1,5 év után házasodtunk össze. Mindketten éreztük az elejétől, hogy lelki társak vagyunk (tudom nyálas de így van), és nagyon boldogok vagyunk.


Én még így is féltem, mondtam neki, hogy nem akarok elválni, és félek, úgy az egésztől. Mert a házasság már komoly lépés... ő rendes volt, azt mondta ha szeretném akkor várhatunk még, ő bármeddig várna rám. Éreztem hogy a felesége akarok lenni, de mégis féltem.


Ez a para az esküvőnk előtti hónapban jött rám. Megbeszéltük, kedves volt. Összeházasodtunk, és azóta is nagyon boldogok vagyunk:)


szerintem nem állsz még készen, és ez nem baj!!!Csiszolódjatok össze!


27/N

2013. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én is 24 éves lány vagyok, mi is másfél éve vagyunk együtt, az első pillanat óta kb együtt is élünk...én is egyszer akarok házasodni és soha el nem válni tőle....

de...előttem pont, hogy jó példa állt, az én szüleim 27 éve szerelmesek egymásba, soha nem veszekedtek (ha évente egyszer elő is fordult, akkor is vmi marhaság, nem nagy dolog miatt pár perces vita volt max...és ez komoly)...öröm rájuk nézni, ahogy a mai napig csókoloznak, látni a szerelmes pillantásaikat...boldog házasságuk van...

és lehet hogy ezért, lehet, hogy nem...de én biztos vagyok a dolgomba, igy három hét mulva tényleg egybe kelünk...

szerintem is, téged az elvált szüleid tartanak vissza...egy biztos, ebben ne őket tekintsd példának...nem kell, hogy veled is igy történjen...nyugi:)

24L

2013. máj. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!