Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki első koszorúslánynak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki első koszorúslánynak van párja a bevonulásnál vagy a vőlegény akivel bevonul?

Figyelt kérdés

2013. júl. 26. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt elég sokféleképpen lehet csinálni...


A legutóbbi esküvőn ahol koszorúslány voltam, nekem a tanú volt a párom, a vőlegény pedig már ott állt, ő nem vonult senkivel.

2013. júl. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első koszorúslány voltam a Bratyóm esküvőjén. Velem vonult be, a felesége pedig a saját öccsével, úgyhogy nálunk pont jó volt. De szerintem nagyon szép, amikor a vőlegényt az anyukája, a menyasszonyt pedig az apukája vezeti be.
2013. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy velem van a baj, de nem értem a kérdést.
2013. júl. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a kérdés, hogy : Úgye vannak koszorúslányok és az első koszorúslány ha jól tudom szokta bekísérni a vőlegényt és akkor ő a "párja" de kivel jön ki mert a vőlegény ugye a mennyaszonnyal megy ki.
2013. júl. 26. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!