Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül egy esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy esküvő?

Figyelt kérdés

200-300 000 Ft-ért tudok ruhát és nagyon szép csipkés tüllös fodros meg minden szóval nagy és még uszálya is van meg nagy fátyol szóval álomruha (legalábbis nekem)?

Ehhez mit szóltok valami ilyesmire gondoltam: [link] csak kicsit extrábbra meg diadémra?

A gyűrű ha szintén szép és persze aranyból van (és ha van ilyen külön vagy az valami más akkor kő is van benne meglehet hogy mind aranyból van nem tudom azért írtam oda) akkor darabonként mennyibe kerül 100 000 Ft-ból kijön egy?

Ha valami szép étteremben vacsorázunk ami nem a legdrágább de azért nem is a legolcsóbb akkor kijön 15 000 Ft-ból/ fő?

Menyecske ruha mennyibe kerül pl.: [link] a jobb oldali?

Általában piros szokott lenni?

A cipő mennyibe kerül?

A menyecske ruhához kell külön cipő vagy lehet az eredeti is?

A fodrász a körmös és a sminkes mennyibe kerül ha nem a legolcsóbb helyre megyek természetesen egy olyanhoz aki nem drága de nagyon ügyes?

A zenekar, a fotós, a videós és a vőfély mennyibe kerül mármint mennyit kérnek majd úgy átlagban?

És egy öltöny ha valami márkás és jól néz ki melyik a jobb az előbbi vagy ha csináltatunk?

Melyik az olcsóbb?

Esküvői járműnek mit javasoltok?

Mennyibe kerül egy limuzin ha olyat bérelünk amire nincs ráírva hogy bérelhető?

A hintó jobb és az mennyibe kerül?

A meghívók /fő mennyibe kerülnek?

A köszönő ajándék mennyibe kerül /fő mit szokás adni?

A virág mennyibe kerül ha valami szépet rendelünk?

És a torta, az nagy lenne és nagyon szép, díszes?


És ez az egész körülbelül mennyibe kerülne? 3 millióból kijönne?

A nászút ha külföldre lenne valami szigetre vagy Olaszországba mennyibe kerülne?


Bocsi a sok kérdésért nagyon érdekel hogy ezt hogy lehetne kihozni?

Előre is köszi a válaszokat.



2013. júl. 30. 17:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ez olyan, hogy egy esküvő kijön 100e-ből és 100 millióból is. Mit szeretnél, mennyi vendéget, hova mennétek, milyen igényeid vannak kaja terén, stb... ezt senki nem tudja megmondani neked, mert neked kell kitalálnod, hogy mit akarsz.
2013. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
Kell még 3 elefánt, az úgyis elfér...
2013. júl. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
Hány éves vagy, 9?
2013. júl. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 i hate this world ***** válasza:
58%

Cipő: 10-50 ezer

Fodrász: 5-10 ezer

Műköröm: 5 ezer

Sminkes: 5 ezer

Zenekar: 100-250 ezer

Fotós: 30-100 ezer

Videós: 50-150 ezer

Vőfély: 80-200 ezer

Öltöny: jó az is ha csináltattok, vagy vesztek valami szép márkásat pl. Hugo Boss kb 250 ezer

Limuzin: 100-200 ezer

Hintó nem tudom

Meghívó: 50-1000 ft/fő

Szép virág: 20 ezer

Torta: 30 ezer

2013. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Egy ház is kéne, egy olyan szép nagy. Nem a legolcsóbb, de nem is túl drága. Hogy ott éljetek majd. Esetleg ennek az árát is kérdezd meg. Meg a babakocsit, Egy olyan szépet. Hogy az mennyi. Mármint ami nem túl drága, de nem is a legolcsóbb.
2013. júl. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%

2.


Besírtam :-D

De olyan extrábbakra gondoltál, nem? Ami nem túl nagy, de azért nem is kicsi. ÉS persze szép. Az mennyi? :-D :-D :-D

2013. júl. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%

Kibogozhatatlan mondat evör:

"A gyűrű ha szintén szép és persze aranyból van (és ha van ilyen külön vagy az valami más akkor kő is van benne meglehet hogy mind aranyból van nem tudom azért írtam oda) akkor darabonként mennyibe kerül 100 000 Ft-ból kijön egy?"


Nyelvtan tanároknak ajánlanám pótvizsga-feladatnak mondatelemzésre, természetesen ágrajzzal együtt :-D

2013. júl. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
48%

Offolok, de...

te nem az Orbán Ráhel vagy? o.O

2013. júl. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, olyan nincs, amiből direkt rondát szeretnél?

Mert én sajnos csak a ronda dolgok árait tudom, de azokat fillérre/centre pontosan.

2013. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
Főállású, minőségi képeket és SZÁMLÁT adó fotós 100e-600e. :)
2013. júl. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!