Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit illik viselni a tanúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit illik viselni a tanúnak és a násznépnek hogy ne öltözzék túl a menyasszonyt?

Figyelt kérdés

A menyasszonyi ruha valami ilyesmi lesz: [link]


A lagzi novemberben lesz. A bulira megvan milyen ruha lesz, csak a szertartásokra nem tudom mit illene. Hosszú muszlinosra gondoltam, valami ilyesmire: [link] vagy [link] de mivel a menyasszony egyszerű ruha mellett döntött, nem tudom tanuként miben illene megjelennem. Előre is köszönöm a segítséget!



2013. júl. 29. 12:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,

az első ruha szép, de eléggé világos- ezért én inkább az élénkebb színűt választanám- így biztosan nem merül fel senki részéről még a gyanú sem :)

Szép napot:

2013. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
3%

Te ott fogsz öltözködni a lagzin? Szerintem attol fognak kinézni, hogy minden félórában más ruha lesz rajtad.

Szerintem az legyen ami a lagzin is lesz, aztán késsz.

Ha nem akarod akkor a hivtalaos szertartásra kosztümbe menj.

2013. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

ha a menyasszony rövidben van, akkor a tanúnak szerintem nem illik hosszúban lennie.

egy rövid koktélruha kiskabáttal, kendővel szertinem elég.

2013. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

A belinkelt képek alapján én azt gondolom, hogy túl fogod öltözni a menyasszonyt...

Én valami ilyesmit vennék fel:

[link]


[link]


[link]

2013. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%
Én az utolsóval értek egyet... Más: Novemberben rövid esküvői ruha????????????????????????????????
2013. júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
A 2. ruha szerintem tökéletes. Tavaly én is tanu voltam, és ilyen ruha volt rajtam, földig érő, pánt nélküli, chiffon, swarovskival és még a színe is hasonló volt. Bár nálunk a menyasszonyon is hosszú ruha volt, de teljesen egyszerű és nem is a legszebb. Na meg elég telt volt a menyasszony, így nem túlzok, ha az 50 éves nagyon csinos édesanyám egy vajszín kosztümben is túlöltözte őt. Ahhoz, hogy engem ne vegyenek észre, zsákot kellett volna húzni magamra, vagy el se menni. Így miért is ne öltöztem volna fel csinosan, alkalomhoz illően egy elegáns hosszú ruhába? Na meg van, aki nem szereti mutogatni a lábát. Most komolyan azért kéne minit vennie, mert a menyasszonynak is rövid a ruhája, és ne legyen már hosszú a többieken...? Amúgy ilyen nem normális véleményekkel én eddig csak itt találkoztam, soha egy esküvőn sem ment az, hogy összesúgtak az ember háta mögött, hogy a vendégek közül valakit, vagy épp a menyasszonyt fikázzák. És nem ritkán találkozok fehér, fekete vagy piros ruhákkal. Ezek szerint mindenki tirpák és nem ismerjük az etikai kódexet ami az esküvőre vonatkozik...
2013. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
jók, amiket linkeltél, annyi, hogy én rövidebben venném fel
2013. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A 2. ruha szép, az jó lesz. Viszont az 1. is jó, de nekem a 2. jobban tetszik.
2013. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én nem vennék fel hosszút, ha a menyasszony rövidben lesz, ha nem akarod mutogatni a lábad, akkor nadrágot vegyél fel inkább.


De legegyszerűbb megkérdezni a menyasszonyt, ha őt nem zavarja, kit érdekel???

2013. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is fura, ha a menyasszony nem földég érőben van, a tanú meg igen. Ahol nem tudom biztosra, hogy hosszú lesz a menyasszony ruhája ott mindig térdig érő ruhában jelenek meg. Szerintem is felesleges átöltöznöd egyébként. Mi lesz a bulin? Mert lehet, hogy tökéletes a szertartásra is.
2013. júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!