Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Botrányos esküvő elé nézünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Botrányos esküvő elé nézünk, hogy csináljuk?

Figyelt kérdés

Párommal régóta együtt vagyunk, és szeretnénk rövidesen összeházasodni. Boldog napot akarunk, olyat amire jó visszaemlékezni, elvileg ez a mi nagy napunk.

A gond csak, a család. :(

A lényeg, hogy az én családommal jól kijövünk, de a vőlegényem családjával egyáltalán nem. Olyannyira, hogy utálnak engem, legszívesebben kiűznének a világból. Párom is úgy kerüli őket, ahogy tudja. Ha találkozunk velük, az egész napunkat elrontják hangulatilag. Látjuk a szemükből a gyűlöletet, a lenézést. Többször próbáltunk már békülni, de hiába. Hazudnak, és mindig is szét akartak minket választani. Olyan csúnya dolgokat mondtak rám...és a legnagyobb gond, hogy a családomra. Azt mondták hogy ki kell a családomat röhögni, meg hogy nehogy már én szüljem majd az unokáját. Azt mondták nevetségesek vagyunk mi is, mindenki rajtunk röhög, akinek csak tudtak lehordtak minket. Nagyon nem szeretjük őket, megalázva és hülyének érezzük magunkat a közelükben. Hogy hívjuk így meg őket? Szüleim azt mondogatják muszáj meghívni őket, csak a szülei, de párom is minden erővel tiltakozik. Ráadásul ezzel tutira elrontanánk az egész ünnepet. Másik dolog, az én családom között is megy a vita, az egyik fontos családtagom ki is jelentette hogy ha meghívom xy-t az esküvőmre, ő biztos nem jön el. Már előre rosszul érzem magam ettől az egésztől. Csak mi vagyunk ilyen szerencsétlenek? Néha már azt gondolom, összeházasodunk mindenki tudta nélkül és kész.. :(



2013. júl. 30. 16:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
két tanús esküvő
2013. júl. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell meghívni a vőlegény szüleit, ha nem akarjátok.

Utálom ezt a mégiscsak az anyám/fiam/akárkim indokot. Ez visszafelé miért nincs így, hogy normálisan viselkednének?


Aki meg azzal zsarol, hogy ő nem jön el, ha xy is, azért nem kár. Tudni kell felülemelkedni más kedvéért.

2013. júl. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt végig értem volna a sorokon, pont az jutott eszembe, hogy házasodjatok össze titokban mindenki nélkül :-) Ebből már "életetek legszebb napja" nem lesz így.
2013. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
34%
Ebben az esetben én sem értem, minek az esküvő? Ilyenkor a 2 család közösen ünnepli a fiatalok boldogságát, de ha már eleve a kezdetektől ekkora a probléma, akkor minek a felhajtás, a pénz és az ajándékok miatt?
2013. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell meghivni oket, ha nem akarjatok.
2013. júl. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
4%
Ne házasodjatok össze. Legalább a pénz is megmarad, amit hasznosabb dolgokra is el lehet költeni.
2013. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
A helyzetet elnézve a két tanús esküvő lenne a legjobb, akkor meg aztán sértődgethet mindenki, ahogy akar. Megmondhatjátok majd, hogy mindenki magának köszönheti, ez a nap meg csak rólatok szól, nem a családi viszályokról. A zűrzavart egyszerűen ki kell zárni és kész, úgy csináljátok, ahogy nektek jó, de szerintem ez lenne legjobb. Nem ők választanak párt, hanem ti, és nektek kell egymással élnetek, nem nekik. Elég szomorú, hogy ezt nem látják be.
2013. júl. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Tényleg ez lenne a legjobb, hiába álom esküvő ide-vagy oda...a családunkat nem mi választjuk.
2013. júl. 30. 16:24
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Titokban, hétköznap délelőtt 2 tanús esküvő, azokkal együtt valamelyik étteremben egy 4 fős szolid ebéd. Annak a hétnek a végére, vasárnapi ebédre meghívjátok a te szüleidet, és akkor őnekik megmondjátok, hogy már házasok vagytok! Ha akarod akkorra készíts, vagy készíttess egy ünnepi tortát, ami ad az ebédnek valami ünnepélyesebb hangulatot, bontotok egy üveg pezsgőt, stb. stb. És kész!
2013. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy egy esküvő az 2 ember nagy napja, az a cél hogy az a 2 ember boldog legyen, és nem másoknak kell megfelelni.


Ha párod is ellenzi, akkor hagyjátok a családját a fenébe, esetleg akikkel jobban vagytok közülük, azt hívjátok meg.


A másik résszel meg úgy vagyok, hogy XY ember csak vendég, nehogy már ő pofázzon bele abba kit hívnak meg, és kit nem, ha nem tetszik neki ne menjen el.

2013. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!