Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jelenleg mik a "divatos"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenleg mik a "divatos" dekor színek?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom a csokor a dekor és a koszorúslányok passzoljanak,

mik azok a színek amik most nagyon divatba vannak?


2013. júl. 31. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
lazac,menta,koralsszínek
2013. júl. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Itt van pár link:

lazac:

[link]

[link]

[link]


menta:

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. júl. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sárga, fekete, lazac, égszínkék, türkiz, menta
2013. júl. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jól írta az első, a pasztellszínek most nagyon mennek.


A menta az egyik fő irány, ami jól mutat arannyal, krémszínnel, csokoládébarnával, lazacrózsaszínnel és púderszínnel is.

[link]

[link]


A púderes-mályvás rózsaszín árnyalatok is divatosak, natúr színekkel kiegészítve.

[link]

[link]


Nem kifejezetten divatszín, de az óarany, a krémszín és a csokibarna évek óta töretlenül népszerű, amolyan örök esküvői színek. Szerintem sose mennek ki igazán a divatból, szóval ha nehezen döntesz, akkor érdemes ezek közül választani, mert időtállóan elegáns a végeredmény. :)

[link]

[link]

2013. júl. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Esetleg a lila valamelyik árnyalata?

Igazából az a kedvenc színem, de több helyen úgy lehurrogták.. :(

2013. júl. 31. 12:24
 6/10 anonim ***** válasza:

Lilából én valami púderes árnyalatot választanék, a levendulás árnyalatok is divatosak. Vagy valami egész mély lila árnyalat, az nagyon különleges, mert kevesen vállalják be.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. júl. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ajj én is lilát szeretnék, de engem is sokan lehurrognak. Pedig annyira gyönyörű szín, és azt olvastam, hogy "illik" is az esküvőhöz, mert a hűséget, a békességet, és a luxust jelképezi. Ha a vőlegényem rábólint, a többiek véleménye mondjuk nem fog érdekelni... :)
2013. aug. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is lila volt, és először akiknek említettem mindenki le akart beszélni róla, de amikor meglátták a helyet, meg hogy szinte mindenben a lila tükröződött vissza, mindenki csodálkozott, hogy milyen gyönyörű! :) Én kitartanék a lila mellett!
2013. aug. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én most láttam esküvői képeket türkiz-citromsárga dekorról nagyon jól nézett ki.


Minket mindneki lehurrogott, hogy, hogy fog az kinézni amit kitaláltunk. Egyedül egy barátunk lelkendezett mikor meghallotta. Amúgy pink-narancssárga volt és baromi jól nézett ki.

2013. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is nagy kedvenc a lila! Én - magamnak, egyszer - még akár tényleg el is tudom képzelni dekorációnak, ráadásul én ezüsttel kombinálva - ez örök kedvenc!

A kettő együtt szerintem nagyon szép, elegáns hatást kelt - persze jól kell kiválasztani az arányokat és árnyalatokat:

[link]

[link]

2013. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!