Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti miket kaptatok nászajándékb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miket kaptatok nászajándékba? Pénzen kívül kaptatok mást is? Volt, aminek úgymond "nem örültetek"?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, általában miket szokás adni, vagy jobb-e ha a vendég inkább pénzt ad?
2013. aug. 1. 10:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Én igazából semmi használhatót nem kaptam szinte. Volt egy jénai készlet, igaz, hogy már van itthon kettő, de mégis ennek örültem a legjobban.

Ezenkívűl nagyon ronda piros rózsás ágyneműt(elajándékoztam), 3 literes pezsgőt(még mindig megvan, nincs mikor és kivel megingyunk annyit, csak foglalja a helyet), egy nagyon csúnya albumot, meg egy gyógynövényes könyvet(???).

Nem hiába jött be szokásba, hogy jobb pénzt adni...

2013. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi kaptunk ajándékokat is, de mind nagyon jó ötlet volt, de főleg pénzt kaptunk:)


A legjobb a barátoktól kapott nászút volt.

2013. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
1db fürdőszoba mérleget :D
2013. aug. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
jah és nagyon örültem neki! :)
2013. aug. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%

Nekem ez volt az esküvői ajándékom a testvérem számára.Leültünk beszélgetni a kocsikról és a házakról, majd mondtam neki, hogy mutasson már a neten oldalakon olyan autót, és házat, ami bejön neki, és eltudná képzelni, hogy az övé legyen.

Kinézett egy szép új, ford mondeot, és egy kertes házat, ami fel volt teljesen újítva.

Mondtam neki, hogy azt tudod ugye, hogy most választottad ki az esküvői ajándékodat?

Nagyon örült , embert még ilyen boldognak nem láttam.

Természetesen, ha nem így állnék anyagilag, szerényebb ajánékom lett volna.Az esküvői kocsi is a ford volt, közösen takarítottuk ki a nagy napra.

2013. aug. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%

ma 15:49

nem akarsz az én tesóm is lenni?

2013. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi is kaptunk pár ajándékot! Igazából egyetlen egy volt, aminek nem örültünk. De nem maga az ajándék miatt (egy kapszulás kávéfőző),hanem mert akik adták eleve tudták,hogy már van egy elég jó, darálós kávéfőzőnk,és ráadásul nagy valószínűséggel azért, mert ezt ők is kaphatták valamikor. Nem volt hozzá sem garanciajegy, sem használati utasítás, csak német felírat a dobozon! Szóval egyértelmű,hogy nem nekünk szánták!

Kaptunk még nagyon jó törölköző szettet, amibe összesen volt 20 hatalmas frottír törölköző. Ennek tényleg örültünk,mert nem sok volt! :)

2013. aug. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
88%

Leginkább pénzt (tudta a rokonság,hogy a mi általunk jól felszerelt albérleti lakást akarjuk megvenni,de még hiányzott majd 2 millió a hitelmentességhez).

De tárgyakat is,igazából pohár és tányérkészletek kerülnek elő sorra ahogy nőnek a gyerekek és fogynak a törékeny holmik,az ágyneműhuzatok,takarók is jól jönnek,nincs bajuk attól,hogy 10 évesek.

Egyetlen egy ajándékon akadtam ki nagyon,nem vagyunk vallásosak,nem volt templomi esküvő,tudta mindenki.Egyik rokon képes volt egy 50centis keresztet rajta lógó emberkével adni és két Bibliát hozzá...(első templomba vittem be,nekik jó lesz)

2013. aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

a nővérem és leendő férje imádják a vadmacskákat.

arra gondoltam, örökbe fogadok nekik egy leopárd/oroszlán/tigris kölyköt az állatkertből. :)

13/L

2013. aug. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
63%

Kaptunk olyan tésztafőző edényeket, amelyekről főzéskor jött le a fekete bevonat...

Valamint egy ősrégi tányérkészletet, amelyik valószínűleg már használt volt, mert a leveses tányér aljába bele van száradva az ételmaradék.

Ami a legrosszabbul érintett, az anyósom és a kedves lányának a közös ajándéka, egy nagyon ócska gáztűzhely, aminek a sütője alul éget, a tészta teteje meg nyers, ha benne sütöm. Már amikor sikerül benne sütni, mert a sütőnek a gázlángja elég sűrűn kialszik. Két éves korában pedig elkezdett róla jönni a fehér zománc. Azért esett különösen rosszul ez az ajándék, mert tudták, hogy venni szeretnék egy légkeveréses villanysütőt, ennek ellenére anyósom hajthatatlan volt. És most azt kell használnunk, mert anyósom megsértődik, ha lecserélem...

2013. nov. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!