Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre, nászajándékba mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre, nászajándékba mit illik, mit szoktak adni?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek nyáron lesz az esküvője, nekem meg fogalmam sincs mit adhatnék nekik ajándékba.

Anyagilag nem vagyok túlzottan eleresztve.


2013. jún. 24. 15:16
1 2
 1/12 yuda ***** válasza:

Addig még akár gyűjthetsz is tudatosan. Vannak akik pénzt adnak, vagy rákérdeznek minek örülnének.

Századik kenyérpirító nem lenne túl szerencsés....vagy szoktak mondani konkrét kéréseket, abból válasszanak.

Ha a barátnőd tisztában van az anyagi helyzeteddel, akkor eleve nem fog túl nagy értéket elvárni, de akkor se menj üres kézzel.

2013. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia, mennyit szánnál rá amúgy?
2013. jún. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Diák vagyok, nincs önálló kerestem. Van egy minimális tartalékom. Maximum 5000 ft-om lesz rá. De az most nagyon maximum.
2013. jún. 24. 16:05
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire jó barátnő?


Ez szerintem egy nagyon jó ajándék:


Méz - A mézes hetek minél tovább tartsanak.

Fájdalom csillapító - Ha a feleség nem akarja.

Tanga - Ha a férj nem akarja.

Cumi - A gólyára semmit ne bízzatok, mindent magatok csináljatok.

Kaparós sorsjegy - Amikor már csak a vak szerencsében bíztok.

Madzag, ragasztó - Ha elszakadt, ha eltörött, talán még akkor is menthető.

Kulcs - Mindig nyitva legyen a szívetek egymás előtt.

Nagyító - A társatokat mindig többnek lássátok önmagatoknál.

Mágnes - A vonzalom sose múljon el.

Teafilter - Sose legyetek fáradtak. (Ez lehetne kávé is.)

Gumióvszer - 1 ép, ha még nem akartok gyereket, egy lyukas, ha már nagyon akartok.

Pénz kis borítékban - Állítólag nem boldogít. Ha titeket

sem, küldjétek vissza! --> mivel neked nem futja, ezt ki is hagyhatod, helyette találj ki valamit! :)


[link]

2013. jún. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Írjatok még ha van ötlet!
2013. jún. 24. 17:31
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Ez a mindenes doboz már rohadt unalmas, minden kérdéshez belinkelik!


Manapság már pénzt. Ha abból nincs, akkor élményt kisebb összegben (éttermi kupon, termálfürdőbe kupon, mozikupon, amit szeretnek - lehet ez akár paintball vagy kiszabadulós játék vagy gokart is...). A tárgyi ajándékok ma már nem divatosak.

2013. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

unalmas... ha minden jól megy, mindenkinek csak 1x lesz esküvője, egyszer kap ilyet, nem hiszem, hogy számukra unalmas lenne...


a kérdező világosan leírta, hogy max mennyi pénze van rá. Megértem, hogy ezt az összeget inkább tárgy formában, mintsem borítékban adná oda

2013. jún. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Őszintén? 10x jobban örülne minden épeszű ember annak az 5.000-nek valami kézzel készített/utalvány vagy éppen pénzformában, mint egy doboz hülyeség formájában! Konkrétan ha egy szép nagy cserepes növényt vesz azzal többre megy, mert az legalább ízléses dísze a lakásnak...
2013. jún. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ja, a 8. unokatesótól lehet.... attól én is jobban örültem volna neki.

Viszont a Barátokat nem azért hívja az ember, hogy 'visszahozza az árát'! Ezerszer jobban örültem volna ennek, mert ebben van kis gondolkodás, munka, látszik, hogy ismer, mint a 8. ágyneműnek!

2013. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én meg nem. Ebben egy pillanat gondolkodás vagy odafigyelés nincs, csak egy erőltetett ötlet az internetről.


5000 ft-ból én személy szerint jobban örülnék mondom, termálbelépőnek, masszázsnak, moziutalványnak, borkóstolónak, laser tagnek, mitudomén minek, ami illik hozzám. Az legalább személyes és nem klisés. Mert ahogy mondod, az ágynemű sem jó. De ez az 5 éves lerágott csont sem.

2013. jún. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!