Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kis mellű, kicsit molett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mellű, kicsit molett alkatra milyen esküvői ruha illik?

Figyelt kérdés

Magamnak szeretnék nézelődni ruha után, de extrém kis mell mérethez egy jó erős testalkat társul nálam. (BMI 25) ;)

Jah, és viszonylag alacsony is vagyok.

Mostanában nagy divat az ujj nélküli, ami mellnél véget is ér, de én 100%-ig biztos vagyok, hogy ezt a fazont nem nekem találták ki. Szerintetek?


2013. aug. 2. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el egy szalonba és ott kérj tanácsot szakembertől. Fen is próbálhatsz több fazont és kiderül, mi áll jól. Nyilván a nagyon kivágott ruha nem lesz előnyös, de biztos találtok olyat, ami jól áll.
2013. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ok, el fogok menni majd szalonba is, de gondoltam, megkérdezem a véleményeteket, főleg, hátha valaki hasonló alkat, mint én.

Egy szalonban meg úgyis mindent rám akarnának sózni, és mindenre azt mondanák, hogy húúúú de jól áll, én meg szinte semmiben nem érzem komfortosan magam. Jó több tanácsot meghallgatni...

2013. aug. 2. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahol rád akarnak sózni,onnan el kell jönni,és onnan is,ahol "nem érzed magad jól" a szalonban.Ne légy szívbajos,próbálj fel annyi ruhát amennyi neked tetszik,ez a dolguk.Én ajánlom,vigyél magaddal fényképezőgépet és fényképeztesd le magad anyukáddal,barátnőddel,így te is látod otthon.Nekem is volt olyan,hogy nagyon tetszett a ruha ott felvéve is,de a fényképen nem állt jól.Azért most már tudnak segíteni a kis mellnél is.Mennyire kicsi a cicid?Olyan ruhát válassz,ahol a mellrész pl.gazdagon díszített,v. az anyag úgy van varrva hogy össze van húzva stb.mert az optikailag nagyít...amúgy meg tudnak bele tenni szivacsot,hogy emelje stb...
2013. aug. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szivaccsal nem érzem jól magam, mert nem úgy szoktam meg, hanem kicsinek.


Hát annyira kicsi, hogy mondjuk a 70A-s melltartó kosár része kb nagyjából jó lenne, viszont nem ér körbe. A 80-as körbeér, de annak már a kosár része is nagyobb a mellemnél, még ha A-s is.

Így marad a sport melltartó... Többnyire.

2013. aug. 2. 23:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Melltartónál segítség ez:

[link]


Tök hasznos ,nekem is az a problémám,hogy ami körbeér annak nagy a kosara.Így viszont jó.

A szivacsot ne úgy értsd,hogy kitömi v. hasonló és sokkal nagyobb lesz,hanem a szabással is lehet variálni.Egy jó kölcsönzőben segítenek :-)

2013. aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:)
2013. aug. 2. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!