Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői ajándék ötletek házilag?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői ajándék ötletek házilag?

Figyelt kérdés
Nemsoká esküvő lesz a családban. A pár pénz kért, viszont szeretnénk nekik adni valami maradandót is, olyat, amire még évek múlva is emlékezni fognak. Valami nem túl költséges, mégis jópofa ajándékötlet kellene, amit otthon is el tud készíteni az ember. Ötletek? :)
2013. aug. 10. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Nekem kapásból egy olyan kép jutott eszembe, ami fonalból készül


Egy nagy tábla, fonal és szögek kellenek hozzá, nem tudom, mi a neve...


[link]



ilyesmi... mostanában facebook-on is terjedt egy ilyen, csak ott szív volt "kiszögelve", szerintem nagyon ötletes és szép, én is fogok készíteni egyet!

2013. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ hol laknak.Ha családi ház akkor élő fa csemete,amit elültethetnek közösen,ha lakás akkor valami szobába való fácska.A szeretetük -fáját feldíszíteni.Én virágokat vágtam színes papírból,és piros szíveket.A szívekre írtam valamit,pl:Szeretet,tolerancia,meghittség,öröm,bizalom,megértés,értés,jókedv, stb.Mindaz amit te kívánsz nekik,hogy szép,sikeres házasságuk legyen.
2013. aug. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Mondjuk én nem örülnék minden rokontól valami maradandónak, vagyis olyan porfogónak, ami szépnek szép, de a fene sem akarna helyet keresni neki a lakásban.
2013. aug. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
most én miért lettem lepontozva, mi volt 25%os a válaszomban???
2013. aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
illetve már 16... :S
2013. aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ez szerintem aranyos, valami egyszerű fehér vagy világos huzattal szerintem minden lakásba illik.

2013. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Persze, nem minden rokontól, de mégiscsak a keresztlánya vagyok, meg a nagynéném, anya az egyetlen nővére, szóval valamit illik. Mert ha egy testvér csak odanyomja a pénzt, annak semmi értelme.... Mégiscsak kell valami, ami emlék.... -.-
2013. aug. 12. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!