Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek illik mini ruhában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek illik mini ruhában, harisnya nélkül elmenni egy esküvőre?

Figyelt kérdés
Elég rövid a ruhám, kb comközépig ér, kéne vegyek hozzá harisnyát. Egyrészt a meleg miatt nem szeretnék, másrészt meg nincs csukott orrú cipőm, így ha veszek harisnyát kell vegyek egy új cipőt is. Szerintetek illetlen harisnya nélkül menni?
2013. aug. 13. 12:07
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Elég rövid a ruhám, kb comközépig ér, kéne vegyek hozzá harisnyát?
2013. aug. 13. 12:10
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Attól, hogy meleg van elegánsabb! Szerintem mindenképp vegyél fel harisnyát, majd este a lagzin leveszed!
2013. aug. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Igen az főleg ha templomba is mentek.
2013. aug. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

Én bizony nem vettem,40 fokban ájuldozzon aki hülye.

Így is izzadtam,nem hogy harisnyában.


Máson se volt,sőt,még a menyasszonyon se,nem látszott a ruhája alatt :)

2013. aug. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
:( akkor muszáj lesz vegyek egy új cipőt, csak bánom mert van egy nyitott elegéns cipőm, ami illik is a ruhához és még kényelmes is. Ha veszek egy újat tuti feltöri a lábam, meg pénzem se nagyon van új cipőre.
2013. aug. 13. 12:17
 6/22 A kérdező kommentje:
Mikor menyasszony voltam rajtam se volt, de nem látszott a ruha alatt.
2013. aug. 13. 12:18
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
mutasd a ruhát (hasonló is jó),és úgy könnyebb válaszolni
2013. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

[link]

ilyesmi, csak újjatlan, és fehér a felső része.

2013. aug. 13. 12:31
 9/22 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem manapság ezért már senki sem szólna meg! Legutóbb, amikor voltam esküvőn, elég kevés lányon láttam harisnyát, én meg csak azért húztam, mert szeretem!
2013. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a biztonság kedvéért vegyél fel, azért meg, hogy feltöri a cipő a lábad ne aggódj, ha beindul a lagziban a buli simán leveheted, valsz más is ezt teszi majd...
2013. aug. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!