Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek illik mini ruhában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek illik mini ruhában, harisnya nélkül elmenni egy esküvőre?

Figyelt kérdés
Elég rövid a ruhám, kb comközépig ér, kéne vegyek hozzá harisnyát. Egyrészt a meleg miatt nem szeretnék, másrészt meg nincs csukott orrú cipőm, így ha veszek harisnyát kell vegyek egy új cipőt is. Szerintetek illetlen harisnya nélkül menni?
2013. aug. 13. 12:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
sztem vegyél, elegánsabb... tudom, hogy most már nem diktál mindent illemszabály, meg divatszabály, én ebben kicsit konzervatívabb vagyok, bár 25 éves, de ha meleg van, ha nincs, harisnya az csak kell, azt meg nem értem, hogy szandálhoz miért ne lehetne venni harisnyát, mert kilátszik a lábfején a varrás? Én nem is vennék új cipőt, az tuti, hogy feltöri a lagzin.
2013. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Hat én tuti nem vennek fel nyitott szandált harisnyával, szerintem az nagyon gáz.
2013. aug. 13. 13:35
 13/22 anonim ***** válasza:
Ha nagyon meleg van és nem vennék fel harisnyát, szerintem senki nem szólna meg érte. Viszont nyitott orrú cipőhöz harisnyát én sem vennék fel soha. Nekem az olyan, mint a férfiaknál a zokni-szandál párosítás.
2013. aug. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

ma 13:58

Nekem is!

2013. aug. 13. 14:01
 15/22 anonim ***** válasza:

én nem vennék fel.. nekem menyasszonyként se volt végig, csak a fotózáson... azt is bánom!


utána titokzokni volt rajtam :P mondjuk tornacsukához :)


senki sem azt fogja nézni, hogy van-e rajtad harisnya, szerintem...

2013. aug. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell a harisnya. A mi esküvőnkön szerintem rajtam kívül senkin sem volt, rajtam is csak combfix.


Amúgy az nagyon gáz ha a harisnyát nyitott orrú cipővel veszed fel! Bár ahogy olvasom neked is ez a véleményed:)

2013. aug. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ne vegyél!Ehhez nem is való a harisnya megmutatod a cipőt is?
2013. aug. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyesmi, talán picit kisebb a sarka és nem ennyire csipkés.

2013. aug. 13. 20:39
 19/22 A kérdező kommentje:
2013. aug. 13. 20:40
 20/22 anonim ***** válasza:
Nagyon csinos ruha és cipellő! Jó ízlésed van! Hogy a kérdésre is válaszoljak, és nem vennék harisnyát.
2013. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!