Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legyen minden ugyanúgy vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Berny18 kérdése:

Legyen minden ugyanúgy vagy legyen vége?

Figyelt kérdés

Barátom megcsalt majd 2 éves együttjárás után. Azt mondja ivott előtte. Egy olyan csajjal aki ráadásul anno elvette tőlem.

Engem tavasszal buliban majdnem lekapott egy srác de ellöktem magamtól mielőtt tényleg megcsókolhatott volna.

Kvittek lennénk? Vagy mit csináljak? Tanácsok? Ezen gondolkozok már régóta ...


2011. okt. 26. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

ha a srác megbánta akkor bocsáss meg neki :)

az alkohol sok rosszra képes, ha teljesen józanon csinálna ilyet akkor dobd ki.

szerintem most még nem tett semmi nagy bűnt.

21/L

2011. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

de olyan nehéz ugyanúgy nézni rá...

2011. okt. 26. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit takar pontosan a megcsalás. Ha csak egy részegen elcsattant csók, még talán belefér, ha látszik a fiún, hogy tényleg megbánta. De ha több is volt a csóknál, szerintem felejtős.

Amúgy nem, nem vagytok kvittek, ugyanis te hűséges voltál, ő meg nem. De ez nem jelenti azt, hogy megbocsáthatatlan amit tett. Üljetek le és beszéljétek át!

2011. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bocsájtanék meg.Eddig minden részeg ismerősömön azt tapasztaltam,hogy akkor még jobban szeretik a szerelmüket...ez csak egy kifogás,ráadásul azt írtad,hogy egyszer az a csaj már elvette tőled,szóval többször is megtörtént már.Ez azért jelent valamit szerintem.
2011. okt. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki, azt a qrvár meg verd véresre!!:)
2012. júl. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!