Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tanúként milyen ruhában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanúként milyen ruhában mehetek ha templomi esküvő lesz?

Figyelt kérdés
Nő vagyok 27 éves,valamilyen különleges mégis elegáns darabot szeretnék,nem tömegcuccot.

2013. aug. 13. 19:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mondhatni bármiben, amiben jól érzed magad, alkalmi viselet, de nem fehér, nem teljesen fekete, nem harsány, ezen kívül templomba nem hogy nem illik, de nem is lehet(sok helyen joggal nem engedik be) a fedetlen vállú nőt.
2013. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
a férjem huga mint tanu fekete mellényben fehér poloszerü akármiben meg fekete rövidnadrágban volt :) na..ilyet ne vegyél fel...azóta is halljuk, hogy miket mond róla a násznép...hugomnak két ruhája volt, az elegánsabbat, diszesebbet vette fel...egy szép koktélruha volt...szép boleroval....uh igen...a lényeg, hogy akármibe amibe jol érzed magad, ne nadrág legyen, és a vállaid legyenek elfedve...ezenkivül bő a választék :)
2013. aug. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
linkelnétek is ha megkérlek titeket ?
2013. aug. 14. 09:59
 4/23 anonim ***** válasza:

[link]


Vagy írd be a gugli keresőbe: ruha a tanúnak, és kiadja a több képes linket.

2013. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

A képeken szinte mindegyik szabadon hagyja a vállat, de egy hozzá illő, elegáns vállkendővel már bemehetsz a templomba is, a polgári esküvőre is.

2013. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Általában a menyasszony ruhájával egyeztetni szokták a tanú és a koszorúslány ruháját is. Sőt, a menyasszony és a vőlegény tanúinak a ruháját is, hogy az összhang meglegyen.
2013. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Szerintem ezek szépek. Persze ízlése válogatja.

[link]


Aztán:

[link]


Vagy ez is szép: fölülről számítva a harmadik sorban, balról a negyedik. Egy pár galambszürke együttesben. Ez kitűnően elegáns.

2013. aug. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

7-es vagyok: ez a link vezet a galambszürke együtteshez:

[link]

2013. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Húú köszönom azok a bézsek abszolút Én vagyok

a koszorúsok kislányok leszenek

a menya még nem választott ruhát de nagyjából sejtem az izlését

de mondjuk az nem kellemetlen ha nekem hosszabb a ruhám?

2013. aug. 18. 15:57
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hasonló felsőm volt, csak bézs színben.

Egy hozzá illő aljjal.


[link]

2013. okt. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!