Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tanúként milyen ruhában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanúként milyen ruhában mehetek ha templomi esküvő lesz?

Figyelt kérdés
Nő vagyok 27 éves,valamilyen különleges mégis elegáns darabot szeretnék,nem tömegcuccot.

2013. aug. 13. 19:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Téli esküvő lesz? Mert akkor mindenképp legyen rajtad kabát, különben halálra fogsz fagyni a templomban. Én egyszer voltam egy januári esküvőn tanú, hát a koszorús kislányok ott dideregtek, mert nem volt rajtuk semmi, csak egy kis kardigán. Úgyhogy mivel csak én álltam ott, rájuk terítettem a kabátomat. Na, akkor azt hittem, utolér a fagyhalál, pedig max 5 percig voltam kabát nélkül, addigra odaosont a férjem, és megkaptam az övét. Vicces volt, mert a pap a végén ki is emelte, hogy mekkora jó keresztények vagyunk, mert látta ám, hogy adogatjuk a kabátokat egymásnak.
2013. dec. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
kora tavasz ha jó tudom:)
2013. dec. 23. 14:27
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Hülyeség, NYUGODTAN legyen fedetlen a vállad, bár gondolom kora tavasszal nem ilyenfélében fogsz parádézni. De ha bármikor hasonló helyzetbe kerülsz, nyugodtan választhatsz pántos vagy anélküli ruhát :) Senki nem fog érte megszólni.
2013. dec. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
55%
Templomba nem illik fedetlen vállal menni, jó nyilván egy kisvárosi, vagy falusi templomból nem fogják kikergetni, de akkor se illik függetlenül attól, hogy valaki vallásos vagy sem. Sőt, ha nem vallásos, akkor se hiszem, hogy egy templomi esküvőn kellene hirdetnie hogy ő mennyire tesz Istenre magasról, hanem azt a kb. egy órát ki lehet bírni fedett vállakkal. Ennyit talán megérdemel az ifjú pár...
2013. dec. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ugyanmár. Attól, hogy valaki még nincs beöltözve boleróba, stólába, stb, hanem fedetlen vállal jelenik meg a templomban még ugyanúgy hihet Istenben, és követheti ezt az utat. Nem ezen múlik. Vannak, akik megjátszák a nagy bigott vallásosat, és közben semi sincs az álarc mögött. És mi az, hogy megtisztelni az ifjúpárt? Általában a menyasszonyok szoktak (nyári esküvőn) pántos vagy anélküli ruhában lenni...
2013. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
55%

Nem azt mondtam, hogy aki fedetlen vállal megy be a templomba, akkor biztos nem hisz Istenben. Vallástól/hittől független, hogy mi illik és mi nem és igen, ez ugyanúgy vonatkozik/na a menyasszonyokra is. Viszont az, hogy a menyasszony, vagy valaki más fedetlen vállal megy be, az még nem mentesít attól, hogy továbbra is illetlenség. És mint mondtam, nyilván senki nem fogja tüzes vassal kikergetni az épületből, de ne lepődjön meg azon, ha lesznek olyanok, akiknek eszébe jut, hogy fedetlen vállal nem illik templomba menni. Főleg hogy manapság már szebbnél szebb kendők vannak (sőt, nekem anno járt is ruhához), szóval nem lehet azt mondani, hogy nem talál a ruhájához illőt, és azt az egy órát szerintem meg ki lehet bírni, amíg a vállára teríti.

Persze a kérdező (és mindenki más) továbbra is azt csinál amit akar, ha elfedi a vállát, hát elfedi, ha pedig nem, akkor nem.

2013. dec. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
ja, és attól, hogy a menyasszony alapjáraton pánt nélküli ruhában van, még nem biztos, hogy a templomban nem terít a vállára valamit ( ill. az se biztos, hogy van templomi szertartás is)
2013. dec. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Én pl. egyszer voltam a férjemmel egy zsidó temetésen. Mi nem tudtuk, hogy a férfinek illik (inkább a kötelező a legjobb szó rá) egy kalapot felvennie a temetőben, akár zsidó, akár nem. De lehetett bérelni.


Szerintem "maxiciki" kategória templomba csupasz vállal menni. A menyasszonynak is. Még nem is láttam csupasz vállú menyasszonyt templomban. Meg úgy általában egy nőt se.

2013. dec. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
51%
Nos, akkor vagy nem sokat jártál templomba, vagy naggyon zárt, bigott közösségben élsz.
2013. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 mi a fene ***** válasza:
Elegáns, szerény amiben jól érzed magad.Szerintem nemcsak a templomban, de nyilvános helyen sem illik fedetlen vállal, hónaljat mutogatva megjelenni. Akkor meg főleg gusztustalan, ha nagyon csontos a váll, vagy foltos, esetleg szemölcsös. Nem vagyok prüd , de némelyik ruha strandra való inkább, mint esküvőre. Nézzétek meg a királyok lányait, milyen elegánsak és nincs ki mindenük, évek óta hobbym a királyi esküvőket nézni, nem is emlékszem még arra se, hogy rövid újjú ruha lenne rajtuk, mégis csodálatosak. A ruha hosszát beszéld meg a menyasszonnyal, szerintem ne legyen a tied hosszabb. Ez csak egy öregasszony véleménye. 60/N
2014. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!