Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőnk előtt 3 nappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőnk előtt 3 nappal lemondták a megjelenést. Mit tennétek a helyemben? (többi lent)

Figyelt kérdés
Barátnőm szakított a pasijával, a pasi nem is jön a lagziba. De a barátnőm azt mondta jön. Elutazott a bnőm, aztán mikor rákérdeztem, mikor jön vissza, közölte, hogy lagzi előtt valamikor. A lényeg, hogy nem akarta elmondani, hogy nem akar jönni, elmegy nyaralni, és az esküvőről viszont sumákol. Felajánlottam neki, hogy nem kell jönno, ha rossz lenne neki a szakitás miatt, de kértem, hogy jelezzen, ha jut valami döntésre. Annyi sem volt benne, hogy elköszönjön, vagy válaszoljon. Ti mit tennétek? Hagyjam? Haragszom rá :(
2013. aug. 13. 23:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Én hagynám a helyedben. Egy igazi barátnő nem azt nézi,h éppen van e párja v nincs,ez nem ok arra,h ne menjen el.... Nekem is volt olyan,aki azt mondta,h nem jön el,m a barátja nem szeret lagziba járni....hát ne mondjam,h mennyire rosszul esett,azóta nem is nagyon tartjuk a kapcsolatot,ő se keres,én se keresem. Életem egyik legszebb napja volt,amin szerettem vna,ha jelen van,legalább talált vna ki vmit,,ne mondta vna el az igazat.
2013. aug. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Ő boldogtalan, valószínűleg szégyelli is magát, amiért nem tud örülni az örömödnek. Miért ne lehetnél nagyvonalú?
2013. aug. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%

Nem hiszem, hogy megérdemel már csak ennyit is a barátnőd (az egyáltalán?) ezek után, hogy idegeskedj miatta. Viselkedj vele úgy ahogyan ő veled - csináld ami neked jó és ne foglalkozz azzal, hogy neki mi kell, mit szeretne.

Meghívtad az esküvődre, a meghívást nem illik csak nyomós okkal visszavonni. Ha eljön az az ő öröme lesz, ha nem jön akkor ő veszít vele, nem te.

Meg persze lehet, hogy azért nem adott konkrét választ, mert még ő is bizonytalan és most éppen elutazott ugyan, de még nem tett le arról, hogy az esküvődre visszajöjjön.

Ne tegyél semmit, mert még ha kicsi is az esélye, de megtörténhet, hogy tényleg eljönne az utolsó pillanatban, akkor meg kár volt balhézni a válasz miatt. Foglalkozz az esküvőddel, érezzétek jól magatokat, akár ott lesz a barátnőd, akár nem.


Sok boldogságot!

2013. aug. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy nem szólt miközben tudta milyen fontos neked..ez elég furcsa. Ha a bulira nem is akart menni egyedül rossz passzban, legalább a szertartásra benézhetett volna a kedvedért, vagy szólhatott volna mire számíts, mert ha jól tudom ahány fő annyi költség, ilyenkor jó előre tudni kire számíts. Szerintem ezek után ne keresd, várd meg amíg ő jelentkezik, és akkor kérdezz rá miért nem reagált legalább?
2013. aug. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Ne foglalkozz vele szerintem. Egyszer nekem is így jött össze, hogy szakítás után kellett barátnő esküvőjére menni. Olyan szinten magam alatt voltam, hogy nem is tudtam, hogy bírom ki azt az esküvőt. Végül megmondtam a barátnőmnek, hogy szeretnék osztozni a boldogságán, de a buliban nem akarok fancsali képpel egyedül ülni ott, úgyhogy csak a szertartásra mentem. Megértette, nem erősködött. Gáz, hogy nem őszinte, de azért ne haragudj rá nagyon.
2013. aug. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Salx Narval ***** válasza:
92%
Én is azt mondom, hogy egyenlőre a saját dolgaidat intézd, várd ki a dolog végét, rá érsz ezzel foglalkozni, ha majd jelentkezik. Engem is bántana, hogy még csak válaszra sem méltat és számon is kérném tőle, de most magatokkal kell törődnöd. Amúgy, sok boldogságot nektek.
2013. aug. 14. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
De honnan tudod, hogy nem is akar jönni, meg nem is fog? Nálam is úgy van, hogy ha elmegyek ide-oda, akkor nem készítek pontos terveket, hogy mikor jövök vissza. Majd valamikor előtte. Nem mindegy? Ha azt mondom, hogy kedden ott leszek valahol például, akkor most mit kezdjek már el magyarázkodni, hogy még nem tudom, hogy szombaton vagy vasárnap jövök haza, de az is lehet, hogy csak hétfőn blablabla. Nem mindegy? Kedden ott leszek.
2013. aug. 14. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

Üssetek agyon, de én megérteném! Illetve nálunk volt egy hasonló eset.

Én meg tudtam az érteni,hogy egy több éves szerelemnek lett vége és rá két hétre biztos nem lett volna könnyű végig nézni neki, ahogy én nagy örömködve férjhez megyek.

Azért mert nekem az a nagy napom, még fel tudom fogni,hogy másnak fáj!

Végül is a szertartásokra eljött! Ezért is hálás voltam! Mert láttam,hogy végigsírta az egészet és sajnos nem a meghatottságtól!

2013. aug. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
33%
Mit tennék a helyedben? Hagynám a csudába es férjhez mennék. A vőlegény ott kéz, azonkívül mas nem kellene, hogy számítson.....
2013. aug. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg megviseli a szakítás, ez majdnem olyan, mint amikor meghal egy hozzátartozónk, talán gondolkozni sem tud a fájdalomtól. Vigasztalásra lenne neki is szüksége, de most rád nem számíthat, ezt ő is tudja, mert te meg az esküvővel vagy elfoglalva. Ne haragudj rá szerintem, várd ki, ha jó barátnő, el fog menni az esküvődre.
2013. aug. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!