Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megbolondult az apám két...

Megbolondult az apám két nappal a Balaton Sound előtt! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Megvette nekem a bérletet, van szállásom foglalva, erre a napokban kitalálta hogy mégsem mehetek el, mert hogy a jegyeim alapján nem érdemlem meg (és szerinte céltalan vagyok és lusta, de az évvégi átlagom amúgy 3,7)

A barátnőmmel mentünk volna, akit nagyon nem akarok cserbenhagyni, de apámat ez se izgatja. MIT TEGYEK???? 18/L.



2013. júl. 9. 11:48
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
96%
Ígérd meg hogy jövőre javítasz a jegyeiden, de ha nem akkor nem is mész jövőre, de idén már megvannak a jegyek, ne pénzkidobás legyen.
2013. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
97%
Hát, amennyiben még olyan élethelyzetben vagy, hogy a szüleidhez kell igazodnod, nem sokat tehetsz. Ha próbáltad meggyőzni észérvekkel, kifizette az összeget is és mégis nemet mond, akkor nem tudsz mit tenni. Amennyiben te saját magadnak tudod finanszírozni, és nem szorulsz a támogatásukra, akkor elvileg ez már a te döntésed.
2013. júl. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
88%
Mondd meg, hogy evvel a barátnődet is bünteti, mert tök egyedül kell mennie, úgy meg szar az egész!
2013. júl. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező, betöltötted a 18-at? Mert akkor te döntesz, tehát hozz döntést, hogy mit vállalsz inkább, apáddal a konfliktust, vagy a fesztivál elmaradását, és a barátnőd cserben hagyását.
2013. júl. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk 3,7-re nem tudom mit akarsz azért az nem nagy szám főleg ha egyetemre készülsz!Amúgy ígérd meg neki hogy összeszeded magad és legközelebb jobb lesz!
2013. júl. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó attól, hogy valaki betölti a 18-at nem változik meg a világ ha a szüleivel él.

Nem akarja, hogy menjen nem adja oda neki a jegyet amit vett.

2013. júl. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
52%
ő vette neked a bérletet, holott már 18 éves vagy, és még te vagy felháborodva, hogy a jegyeid miatt nem enged el? esetleg tanultál volna rendesen, vagy saját pénzből fizetted volna a bérletedet...
2013. júl. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Legalább ha ő vette, meg akkor a szállást is fizeti, kicsit belehúzhattál volna a tanulásba.
2013. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
14%
Utolsó elöti én nem írtam 18 évet tedd már fel a szemüveged.
2013. júl. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Születésnapi ajándéknak kértem, és mikor megvette nem volt róla szó hogy a jegyeimtől függne hogy elmehetek-e. Ja és amúgy ő vette meg, de részletekben fizetem vissza az árát.
2013. júl. 9. 12:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!