Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A Preston Torta-manufaktúra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Preston Torta-manufaktúra nevű cukrászattal kapcsolatban van valakinek valamilyen élménye, tapasztalata?

Figyelt kérdés
Elsősorban az áraira lennék kíváncsi, a kivitelezésre és hogy milyen ízekből lehet választani.

2013. aug. 20. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Google a barátod :-)

[link]

Ahogy olvastam náluk kb.1000-1500 ft egy szelet.Nagyon drága.Különleges ízeket kell megfizetni.Külsőre egy jó és igényes cukrász simán megcsinálja.(Egy kezdő cukrász)

2013. aug. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Én is tájékozódtam gugliban, de az árról nem volt semmi konkrét, csak annyi, hogy a felhasznált anyagtól függ. Tudnál esetleg javasolni olyan cukrászt aki igényesen dolgozik?

Ilyesmire gondoltam: [link]

2013. aug. 21. 00:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a Preston drága, de valami eszméletlenül finom, és ráadásul csodaszép! Kétfélét ettem (levendulásat és rózsavizeset) már tőlük, és mindegyik "műanyag" mentes volt.

Én ajánlom, mert megbízható, és felső kategóriát képvisel. :)

2013. okt. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Valószínűleg őket fogom választani az esküvői torta készítésére.
2013. okt. 31. 14:16
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt esetleg meg tudnád mondani, hogy mennyiért vannak a sütik?
2013. okt. 31. 14:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem én vásároltam, én csak kóstoltam. De az biztos, hogy nem olcsó. A barátnőmmel úgy is fogok találkozni hétvégén, megkérdezem tőle. Náluk volt pop-cake is, imádták gyerekek!:)
2013. nov. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!