Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek jó ötlet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet egy traktor formájú tortát csináltatni a lagzira?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem egy ételnek, jelen esetben egy tortának elsősorban ínycsiklandozónak és gusztusosnak kell lenni, akár krém vagy töltelékvariációkkal is.

Nem értek egyet a műalkotásszerű tortákkal, amelyek voltaképpen már nem is torták, hanem összevágdosott, összegyúrt és maszatolt, festett édességfélék. Egy tortának szerintem státusza van. Ha traktor motívumot akarsz, akkor vetítsétek ki videoprojektoron vagy bármi mással, de éppen az étellel így elbánni ...

2013. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

De akkor mellé már egy ilyet is :D


[link]

2013. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom miért kell bunkónak lenni...

A legnagyobb parasztoknak köze nincs a mezőgazdasághoz és traktorokhoz, amint a válaszokból is kiderül.


Kérdező! Lehet, hogy nem a legjobb ötlet, mert lennének olyanok mint az itteni válaszadók, csak ők nem mondanák meg nyíltan a véleményüket.

Persze ti tudjátok, hogy miért akarnátok traktor formájú tortát, és ha a vendégeitek nagy része ezen nem botránkozna meg, akkor miért ne? :)

2013. aug. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

9-es vagyok.

Az jutott eszembe, hogy mi lenne, ha nem a torta lenne traktor formájú, hanem marcipánfiguraként lenne rajta. Lehetne valami vicces jelentet kreálni a torta tetejére a mennyasszony és vőlegényfigurával+traktorral. Ez talán jobban elfogadható a násznépnek. :)

2013. aug. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Miért traktor? Esetleg a mezőgazdaságban dolgoztok, vagy a vőlegény traktort vezet? Mert akkor szerintem nem rossz ötlet, poénos. :)
2013. aug. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem lohasztó lenne. És gyerekes.
2013. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező, szerintem jó ötlet :) Az emeletes tejszínhabos torta nem kőbe vésett törvény, csak divat, ha nektek ez tetszik, miért ne?

Jártam már olyan lagziban, ahol hajó formájú torta volt, égetett karamellából...

2013. aug. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
Miért nem inkább tyúkól formájú?
2013. aug. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Komolyra fordítva a szót, nekem tetszik az ötlet. De akkor már legyen élethű és kis szardarabok meg fű is legyen ráragasztva a kerekeire, hogy hatásos legyen.
2013. aug. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

Látom szépen kitakarították a kérdést. Kaptam üzenetet, hogy véletlen áldozatul esett az én válaszom is, és elküldik a szöveget, ha megint be akarom írni, de így a sértegetések kimoderálásával értelmét vesztette így csak azt a részt ismétlem meg, aminek továbbra is látom értelmét:


Szerintem jó ötlet belevinni a dolgot, nem is értem, hogy aki rendőr, tűzoltó stb. az miért király, divatos stb. ha megjelenik az esküvőben, aki meg gazdálkodik, az miért ciki.


Viszont én nem a tortába vinném be, mert a tortánál szerintem mindenképpen az íz a fontos, és a hagyományos tortának a szeletelésével sem gyűlik úgy meg a bajotok, hogy egyforma szeletek legyenek, meg a szeletszámot is könnyebb kihozni ideálisra. Én is úgy vagyok vele, hogy jobb egy egyszerűbb finom torta, mint egy szétszínezékezett szobrász alkotás.


Bátyámék egyébként a fotózásba vitték be, kombájnos képeket csináltak, haláliak lettek.


De pl. ültető kártyára is kitalálhatsz valami jót, vagy mondjuk a tortadísz is lehet traktoros: [link]

[link]

[link]


ez meg pl. egy sima tortadísz + traktor :

[link]

2013. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!