Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek jó ötlet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet egy traktor formájú tortát csináltatni a lagzira?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 21:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó ötlet. Persze értem én hogy sokan nem értik ezt, de ők nem tudják milyen jó dolog egy traktor. Már készülök lélekben, hogy az én fiam is ilyet fog kérni a lagzijára, és meg is kapja. Pedig kitűnő tanuló, ösztöndíjas középiskolás létére, diplomát akar szerezni, de a traktor az mindenek fölött a kedvence. Nyugodtan csináltassatok ilyent tortát, az számít, hogy nektek jó legyen.
2013. aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: 5 évesen engem is nagyon feldobott a traktor ténye, és hogy ülhettem benne, de így 25 évesen már azért komolyabb dolgok érdekelnek ennél :D:D:D
2013. aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
25%
Hát, én furán néznék rá, az biztos. Sztem egyszerűen nem esküvőre való. És nem azért, mert lenézem a mezőgazdaságban dolgozókat, hanem azért, mert bizarr.
2013. aug. 22. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

"5 évesen engem is nagyon feldobott a traktor ténye, és hogy ülhettem benne, de így 25 évesen már azért komolyabb dolgok érdekelnek ennél "


Ha minden huszonöt évest "komolyabb dolgok" érdekelnének, akkor ott halnál éhen, ahol vagy, mert elég hamar kifogynánk a kajából.

2013. aug. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!