Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kíváncsi vagyok a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Nektek melyik tetszik a legjobban? Igazából nem nagyon tudok választani, mert mindhárom gyönyörű szerintem.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2013. aug. 28. 13:58
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Az 1. mert nem tetszik a vörös arany.
2013. aug. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

3as: Szimmetrikus, nem unalmas, mégis szolid, finom, ezt választanám.


2es: szép szép, de nem szimmetrikus a női gyűrű, és a köves résznél a fényesebb sáv olyan fura(lehet a kép+monitor csal ott, de nem tetszik)

1es. szép szép, de ha egyszínű, és ne legyen hivalkodó ennél 100*szebb és egyszerűbb is van ottan

[link] pl, de van "felemás" fényes és matt csiszolásos is jópár.

2013. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
24%

Meg lehetne variálni egy kicsit. A 2, 3 -ast sárga ötvözettel kellene kérni a vörös helyett.

Az 1-es gyűrűt pedig lehetne úgy, hogy ahol a kövek vannak fehér marad a többi sárga, vagy szálmatírozott sárga.

2013. aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
12 Amit linkeltél az nagyon szép, nekem nagyon tetszik..
2013. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítségét! Lanfera & Scythian majd megfogadom a tanácsaitokat. ;) Lanfera, amit linkeltén nem rossz, de annyira nem fogott meg ( a hullámvonal nem annyira tetszik benne, lehetne valami más minta). Igazából főleg a 2. és a 3. között vacilálok, de majd élőben úgyis eldől, ha már előttem vannak...
2013. aug. 28. 14:42
 16/31 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen hullámok a gyengéim:D
2013. aug. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
6%

Akkor válaszd a 3.ast, hogy dolgozzon egy kicsit a kolléga, mert azt valamivel nehezebb megcsinálni. (nem annyira kommersz) Legalább 6mm szélesben, hogy mutasson. A 2-1 es kőelosztás nem tetszik. 3-3 vagy 5-5 kösor kellene.

Viszont élőben nem valószínű, hogy meg tudják mutatni, mert ezek megrendelésre készülnek mindenhol. Az üzletekben készen általában csak kommerszet lehet kapni és kis súlyút.

2013. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%
*kősor
2013. aug. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Mindkettő közel áll a szívemhez, de talán a 3. tényleg szerencsésebb választás lenne. Mindenképpen elmegyünk azért személyesen, mert a párom amúgy sem tudja a gyűrűméretét meg akkor ott élőben látjuk a színeket és akkor el tudjuk dönteni, hogy arannyal vagy vörössel legyen kombinálva. :)
2013. aug. 28. 15:02
 20/31 anonim ***** válasza:

Igen, a személyes próbálás megtekintés valóban fontos, szerelmesedtem már bele gyűrűbe, és felvéve mondtam azt, hogy ha fizet a bolt se viszem el, mert kényelmetlen volt de nagyon.


Sok sikert a választáshoz:)

2013. aug. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!