Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen volt az esküvőtök? Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az esküvőtök? Úgy sikerült, ahogy szerettétek volna? Ha volt valami ami miatt nem, mi volt az?

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 12:05
 1/9 A kérdező kommentje:
És a lagzi milyen volt?
2013. aug. 29. 12:07
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk most volt augusztus 10-én. Minden úgy sikerült ahogy terveztük,csodálatos volt. Azóta is ezt halljuk a meghívottaktól,hogy ilyen jó esküvőn még nem voltak! :)

Tényleg ez volt életünk legszebb napja! :)

2013. aug. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 3 éve volt az esküvőnk. Mind a szertartás, mind a lagzi tökéletesen sikerült szerencsére.
2013. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, ahol nincs baki, az nem is esküvő :D

Idén márciusban volt az esküvőnk, szerencsére az időjárás megkímélt minket, 0 fok volt, de legalább nem esett/havazott... Ellenben egy drága 3 éves rokongyerek megszerezte anyósom fényképezőgépét, és szépen szétcseszte a közös fotózást, ugyanis ő akart a fotós lenni, szabotált mindent, emiatt fél órát csúszott az egész... A lagzin pedig bemászott az asztalok alá bugyit fotózni, és persze a rokonok elbűvölve nézték, hogy "milyen aranyos", ahelyett, hogy valaki végre elvette volna tőle vagy legalább lefoglalta volna... Ezen kívül a pincérek nem voltak a helyzet magaslatán, eltűntek, rávágták az ajtót a tortára, ami miatt eltört benne egy csavar, és megdőlt (még szerencse, hogy abban a városban lakik a cukrász is, így gyorsan újraburkolta az alsó, megdőlt emeletet), szóval volt pár baki :D De egyébként egész jól sikerült, jól éreztük magunkat (a szertartás végéig tökéletes volt) :)

2013. aug. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi sok bakira, szájhuzogatós vendégekre voltunk felkészülve, ezzel szemben, lehet hogy hihetetlen,de minden csodásan sikerült. :) nagyon szép volt a polgári és a templomi esküvő, a zenekar is kitett magáért, nagy buli volt, az étel kifogástalan, szinte mindenki táncolt, mi pedig eszméletlen boldogok voltunk. :) Baki...hát az bakinak számít, hogy akkor jött meg éjjel a menszim, és nekem néha elég kellemetlen volt? Mert akkor ez a baki jut eszembe csak. :) biztosan voltak, de nem figyeltünk fel rá, szóval olyan számottevő baki nem lehetett.
2013. aug. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ma 12:22 Dné Móni, te vagy az? :D


Nekünk is minden rendben volt, egyet kivéve. Unokatesóm lett volna a kísérőm, de előtte 1 nappal eltörte a lábát, így nem vállalta. Sógornőm barátja viszont szívesen vállalta, úgyhogy probléma megoldva. A sátor eszméletlen jól nézett ki, a vacsit mindenki dicsérte, a felszolgálók előtt le a kalappal, a hangulat pedig fergetegesre sikeredett. :)

2013. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A menyasszony táncnál,mint vőlegény, úgy éreztem magam,mintha egy maratoni táncversenyen lettem volna.Amikor felmarkoltuk a pénzt és hazamentünk átöltözni, legszívesebben nem mentem volna vissza. Mindenki szerint egy csodálatosan szép lagzi volt.
2013. szept. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Az esküvőn csak annyi hiba volt, hogy a gyűrűpárnát nem a megfelelő gyerkőc hozta oda, hanem a pap már korábban elkérte.


A lagzin meg csak annyi volt a hiba, hogy a gyertyafény-keringőnél lekapcsolták a villanyt, merthogy az úgy olyan szép, viszont így a videón a Nightvision miatt csupa zöldek lettünk :) Ja meg az egész lagzi végén volt egy kis bunyó is!!!


De legalább így van miről beszélni még 20 év múlva is :):):)

Így volt tökéletes!

2013. szept. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az esküvőn semmin nem úgy történt ahogy a megrendelőlapon kérve lett, se a vers se az ének se a bevonulás semmi...mostmár értem hogy miért kell előre fizetni! A vendégek szerencsére semmit nem vettek észre. A lagziba minden tökéletes volt, azt szervező intézte és ott volt egész este mindent felügyelt. Azóta is megkapjuk a násznéptől, hogy "ilyen lagziról még nem is hallottak, örülünk hogy a részese lehettünk" :)
2013. szept. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!