Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 10év és 3gyerek után kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10év és 3gyerek után kis polgármesteri hivatali esküvőnk lesz. Ciki a fehér menyasszonyi ruha nekem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném...
2013. szept. 7. 08:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%

Nézd, a te eskuvod, olyan ruhát viselj, amilyet szeretnél. Nem vadidegenek véleménye kell hogy számítson.

En személy szerint nem szeretem, ha kismama, anyuka, vagy elvált no "valodi" , tehat habosbabos, hófehér menyasszonyi ruhát vesz fel, meg fátylat tesz hozza. De soha életemben nem szólnék be érte. Az o dolga. Ennyi.

Ha a parodnak nincs ellene kifogása, akkor hajrá.

2013. szept. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Miért lenne ciki? Szerintem nyugodtan felveheted.

A távolabbi ismerősi körömben az elmúlt hónapban két ilyen esküvő is volt. Az egyik esetben a lánynak az előző kapcsolatából van egy 7 éves fia, de ez volt az első esküvő. Senki nem szólta le érte.

A másik helyen 2 gyermek után jutottak el odáig, hogy tudtak tartani egy igazi, olyan esküvőt, amilyet szerettek volna. Eddig a gyermekekre és a házra kellett a pénz. Ott sem volt gond.

Mindkét helyen szép, nagy esküvő volt, fehér ruhával, meg mindennel, ami kell.

2013. szept. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Nem ciki:DD Úgy menj ahogy te szeretnél.Ne foglalkozz senkivel és semmivel, ne érdekeljen hogy ki mit gondol.Ez a ti napotok:)


Sok boldogságot Nektek:)

2013. szept. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem ciki, olyan ruhád legyen amilyet szeretnél.

Én azt tartom cikinek, amikor valaki a sokadik esküvőjére is habos-babos fehér ruhában jelenik meg. Nálad erről szó sincs, szóval hajrá! :) Az évek és a 3 gyerek benneteket igazoltak. :)

2013. szept. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem mindenkinek joga van olyan ruhában esküdni, amilyet szeretne és ebbe senkinek sincs beleszólása! Remélhetőleg egyszer van esküvőd az életben, miért ne lehetnél fehér ruhában? Szerintem a fekete, na az már ciki lenne! Max. ne pont habos-babos, hanem valami egyszerűbb, szolídabb fehér estélyi ruhaszerűt tudok elképzelni, de ha neked a habos ruha az álmod, akkor tényleg ne érdekeljen a rokonok véleménye, lényeg, hogy jól érezd magad! Nagyon sok boldogságot kívánok! :)
2013. szept. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem ciki!!!! Nekünk is jövöre lesz és nekünk is van már egy 2 éves lányunk!Én is fehér ruhában megyek férjhez! :-) Sok boldogságot!!!!
2013. szept. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Kávétejszín ***** válasza:
76%

Dehogy ciki! :)

Nekem most augusztus 10-én volt az esküvőm, nagy pocakkal álltam fehér ruhában a polgármesteri hivatalban. :) Nem változtattam volna, ragaszkodtam a fehérhez.

Sok boldogságot! :)

2013. szept. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem sem ciki!

Nekünk most lesz az eskuvonk, a kisfiunk 1 éves. Én is fehér ruhában leszek, bár abroncs nélküli, egyszerűbb ruhát választottam. De ez ízlés dolga, semmi közé ahhoz hogy már van egy gyermekünk is.

Sok boldogságot kívánok! :-)

2013. szept. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

nemciki! söt! nagyon is jó az! :)

ha mindketten igy akartok összeházasodni akkor nincs semmi akadálya! :)

2013. szept. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem ciki! Sok boldogságot!
2013. szept. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!