Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőmre vettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőmre vettem egy magassarkút. Hordjam előtte hogy tágítsam?

Figyelt kérdés
Anyukám és a párom is azt mondja hogy hordanom kéne az esküvő előtt hogy hozzá szokjon a lábam, és a lábamra formáljam úgy mond.. Itthon is hordjam és mászkáljak az utcán is benne. Szerintem nincs értelme, egy magassarkú sosem lesz kényelmes, akármennyit lehet a lábamon. Ti hordtátok/hordanátok esküvő előtt a cipőtöket?
2013. szept. 8. 11:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

Vettél magadnak egy kényelmetlen magassarkút?

Na, be fogsz pisilni a fájdalomtól, még mielőtt az eseménynek vége lesz...

Én megpróbálnék mindent: szerintem hordd, sőt vegyél egy bőrtágító sprayt is, ha meg semmi se sikerül, legalább tudni fogod, hogy hol töri fel a lábad és le tudod ott ragasztani ragtapasszal a nagy nap előtt.

2013. szept. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
Nem hordtam előtte, de eleve kényelemes volt, pedig magassarkú.
2013. szept. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Mindenképpen hordjad! Én minden nap 1-2 órát benne voltam itthon, így lett kis rásegítéssel (zselés talpbetét) kényelmes... Ha nem töröd be, jó, ha a szertartást ki fogod bírni benne :S
2013. szept. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Én kivétel nélkül az összes magassarkúmat így avatom be: Legvastagabb zokni vizesen felvesz, rá magassarkú, otthon 1-2 órát billegek benne (lehetőleg ne lásson senki!). Utána sosem töri fel a lábam :)
2013. szept. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Utolsó: miért kell vizes vastag zokni? :D Én most egy vékonyabb zoknival vettem fel, de ennek van jelentősége?


1.: Nem volt kényelmetlen amikor megvettem, de ha megyek benne 1-2 órát BÁRMELYIK magassarkúmban, akkor fáj a lábam.


Köszi a válaszokat, örülök hogy feltettem a kérdést. Igazatok van, ha feltöri a lábamat esetleg, akkor tudom hogy hol. :) Külön köszi a zselés talpbetét tippet! :)

2013. szept. 8. 11:30
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Igen, nem árt ha "betöritek" egymást. Én akárhányszor veszek magassarkút, ami amúgy kényelmes, az első pár viseletnél mindig az én lábam marad alul, vízhólyagok sora lesz a lábfejemen tőle mindenfelé. Javarészt minden cipő ugyanott tör, úgyhogy gyanús, hogy az én lábammal van baj. :)

A lényeg, hogy utána viszont abszolút kényelmes viselet lesz, ha fáj is a lábam/bokám benne, mert hétköznap nem rohangálok magassarkúban, de nem tojom össze magamat, amiért mindenhol dörgöl, ég.

2013. szept. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%

Vizes zokniról nem hallottam még,de igen, hord előtte otthon, mászkálj benne hogy a lábadra formálodjon, mert másképp az egész napot el lesz cseszve :)

Én száraz vastag zoknit szoktam felvenni, és úgy a cipőt.

2013. szept. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%

a vizes sokni azért kell, hogy jobban táguljon, igazodjon :) ha valahol nagyon tör, ott be kell pálinkázni! :)


és mindenképp vedd fel otthon, hogy betörd, ha meg nagyon kényelmetlen 1-2 óra után is, érdemes elgondolkodni egy másik cipőn, vagy váltócipőn (mondjuk ez meg a szoknya hossza miatt nem mindegy), mert meg fogja keseríteni az egész napodat!

2013. szept. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem is mindenképpen törd be előtte. Nekem is minden cipő feltöri a lábam (nem csak a magassarkú), de 1-2 héten belül már teljesen jó.


Nem rég vettem egy magassarkú szandált, első pár használat szörnyű volt, tiszta vízhólyag volt a lábam. Elmúlik.

2013. szept. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
Én nem hordtam, és várandósan volt az esküvő, a lábam is dagadt picit, szinte sírni tudtam volna, annyira fájt a lábam benne! Mindeképp baráti, hasznos tanács, hogy hord és tágítsd! :)
2013. szept. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!