Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői meghívóba vicces...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői meghívóba vicces idézet? Ami arra utal, hogy mivel már évek óta együtt élünk, meg van minden a háztartásban, ezért a pénz jobban jönne nászajándéknak!

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 08:10
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező: szerintem ezek a rímes marhaságok idétlenek, egy rendes vers megszégyenítői. Szánalmasan hatnak.


Ha esküvőre készültök, a meghívó átadásakor MINDENKI meg fogja érdeklődni, hogy és minek örülnétek, és lehet tapintatosan közölni, hogy pénznek. De manapság ez az emberek 95%-ának evidens, tehát szerintem erről versikét költeni felesleges.

2013. szept. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
34%

én sem értem, hogy ha nem a kérdésre válaszoltok, miért vagytok itt??? Senki sem a véleményeteket kérdezte!


amúgy az egyik verset én kicsit másképp ismerem, nekem így jobban tetszik:


Minden Kedves Vendég és Rokon!

Kérünk titeket, hogy ne vegyétek zokon,

De hogy ne halmozódjon öt edénykészlet,

Ennek elkerülése végett,

Amit ajándékra szánnátok,

Inkább borítékban a kezünkbe adjátok!

Ígérjük, hogy nem vész kárba,

Előbb utóbb befektetjük egy szép kis családfába!


(ja, és a kötözködősöket jelentettem! ;) )

2013. szept. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
51%
Még jó, hogy szabadon írhatok oda, ahova akarok. :) Én is szánalmasnak tartom a versikézést, miért nem lehet őszintén, egyenesen elmondani mindenkinek, hogy ne vegyenek ajándékot? Nyilván nem postán fogják kiküldeni a násznépnek a meghívót, mert ha igen, akkor végülis teljesen mindegy mit írsz bele, az a legnagyobb szánalom.
2013. szept. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
84%

Meg ne sértődj, de nekem ezek az idézetek nem viccesek, hanem erőltetettek és szánalmasak.

Én abból indulok ki, hogy akik ott voltak az esküvőnkön, azok ismertek bennünk, és pontosan tudták, hogy két éve együtt élünk, tehát a lakásban minden megvan. A többségtől kérés nélkül pénzt kaptunk. Kaptunk ajándékot is, volt, aminek nagyon örültünk (lecseréltük pl a régi kávéfőzőnket az újra), volt, amit később továbbajándékoztunk.

Arról nem beszélve, hogy szerintem ajándékot olcsóbban lehet venni, ami annak, aki szűkösebb anyagiakkal rendelkezik, ez könnyebb, mint a pénz, mert 5 ezer ft-ra húzza a száját az ifjú pár, de annyiért mondjuk már lehet venni nem giccses, jó ajándékot (oké, én imádom a cserepeket, szóval a milliomodik tortatál is mosolyt csal az arcomra, és hálásan köszönöm).

2013. szept. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem sem érdemes beleírni...


Mi is most hordjuk, a meghívókat.. Egytő egyik rákérdeztek, hogy van-e elképzelés, vagy megfelel-e a pénz..? Vt aki kijelentette, hogy ők úgy gondolták borítékot adnak, remélik így megfelel...

De volt aki mondta,mhogy szerete alami maradandót, hogy van-e kívánság (p, nagymamám mondta ezt, és a keresztanyám, hogy ők értékelik most azt amit akkor kaptak 30 nagyanyám 55 éve, persze ők is mellékesen...)


En is gondolkodtam a verseken, de egészen elegans meghívót készítettünk, az esküvő stílusa is az lesz, nem illett volna...


Nem is bántam meg a fent írtak miatt

2013. szept. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
41%

Bocsánat, az idézetem lemaradt



Meghívót mi azért küldünk Tinektek,

hogy esküvőnkön ott legyetek pihenten.

Szép nap lesz ez meglátjátok,

eszünk, iszunk, dalolunk.

Víg táncunkhoz a nagy tálba,

ezreseket dobhattok.

Kell a pénz a kelengyére,

útban van egy kisbaba.

Mely hamarosan olyan lesz,

mint életünk napsugara.

2013. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Kedves 12/16-os! Köszönöm,hogy Te is így látod és az idézetet is:)!
2013. szept. 9. 11:30
 18/34 anonim ***** válasza:
91%

Hú, de kemény a menyaszörny.

Ami válasz nem tetszik, kitörölteti.

Remélhetőleg a lagzin nem fogja szelektálni a násznépet.

2013. szept. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
"Kedves" utolsó! Ha szeretnéd tudni nem én töröltettem ki,hanem a Moderátornak magától van ilyen jó ízlése,hogy az ilyen embereket,mit te is töröljön! Kár,hogy ilyen nehéz a felfogásotok vagy a szövegértelmezésetek,hogy nem fogjátok föl,hogy nem vagyok a véleményekre kíváncsi!!!!
2013. szept. 9. 13:06
 20/34 anonim ***** válasza:
82%
Nos, a barátikörömben volt egy par, aki hasonló elvárásokkal élt, mint te, kérdező. A meghívó átadásakor közöltek, hogy n,ik penz kell, semmi mas. A társaságban mindenki felháborodott es senki nem ment el az esküvőjukre.
2013. szept. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!