Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői meghívóba vicces...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői meghívóba vicces idézet? Ami arra utal, hogy mivel már évek óta együtt élünk, meg van minden a háztartásban, ezért a pénz jobban jönne nászajándéknak!

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 08:10
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
46%
azért az, hogy közlik, "nekik pénz kell, és semmi más" megint más dolog, mint ez a vers. Másrészt nem értem a felháborodást. Amúgy mit adtatok volna? Mikrót?
2013. szept. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
75%
Konkrétan egy utazást kaptak volna, igy meg semmit. Azert voltunk felháborodva, mert az ember örüljön, ha vendéget hiv, hogy elmegy es esetleg ad valamit, ne követelozzon.m
2013. szept. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
64%

"Kedves" kérdező!

A moderátorok jelzésre törölnek válaszokat.

Itt a

(ja, és a kötözködősöket jelentettem! ;) )


A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.

# 12/22 Időpont ma 10:21


Buzgó válaszoló jelentette a modiknak (óvónéni biztos szerette őt)


Ja, és attól, hogy törölte a válaszomat, nem engem, az embert törölt. Arra azért még a modik sem képesek.


Mellesleg nem nem nehéz a felfogásom, nem rossz a szövegértésem:

nem nyilvánítottam véleményt a törölt válaszomban, csak egy versikét írtam, minden komment nélkül. Lehet, hogy egyeseknek egy kicsit szarkasztikusnak tűnt, dehát nincs mindenkinek humorérzéke sem és a kritikát sem sokan bírják.

2013. szept. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
21/23-as tényleg jól látod és köszönöm:)!
2013. szept. 9. 13:46
 25/34 A kérdező kommentje:
22/24-es pedig örüljön az ember,ha megtisztelik azzal,hogy meghívják egy ilyen eseményre és had ne én örüljek már,hogy meghívhatok valakit! Szerintem ez így logikus!
2013. szept. 9. 13:47
 26/34 A kérdező kommentje:
Ja, és 23/25-ös, a hozzászólásodból is kiderül,hogy nem én jelentettem:)!Csak megköszöntem annak,aki megtette!!! A kettő nem ugyanaz!!
2013. szept. 9. 13:48
 27/34 anonim ***** válasza:
59%

26/26:

Nem derült ki belőle.

Te írtad, hogy nem te jelentetted (ami vagy így van, vagy nem)

A 12/26-os írta, hogy jelentette.

A vizsgálatig mindketten jelenthettétek.

Sőt még többen is.

De ha neked ez okoz örömöt......

2013. szept. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
93%

Mindegy, hogy milyen verset ír, az üzenet ez: Pénzt hozzál, más nem jó. Ez így illetlen és bunkó dolog. Úgy, hogy a vendég megkérdezi, hogy és mit szeretnétek kapni és ti azt válaszoljátok, hogy hát pénznek jobban örülnénk, úgy nincs benne semmi rossz. De leírni jól előre, hogy "pénz kell" az bunkóság.


Gondolom olyanokat hívtok, akikkel szóba álltok. A meghívót személyesen illik átadni, ekkor kell sort keríteni az ajándék kérdésre is. De minimum telefonon kell beszélni, ekkor is lehet beszélni az ajándékról. De beleírni MINDEGY HOGYAN, mindegy milyen cukkerül, meg viccesen, egyszerűen bunkóság.


És lenézik a vendégek. Nem fogják a szemedbe mondani, de gáznak tartják.

2013. szept. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk 3 éve volt az esküvőnk, mikor elvittük a meghívókat mindenki megkérdezte mit szeretnénk. Mi ilyenkor azt válaszoltuk, hogy mindennek örülünk, de a leghasznosabb ajándék számunkra most a pénz lenne. Azt gondolom, hogy a meghívóra ráírni (bármilyen formában), hogy a vendégek pénz hozzanak nem elegáns dolog. Lehet ezt stílusosan is intézni és hidd el, szinte mindenhonnan pénz fogsz kapni anélkül, hogy bárkiben is rossz érzés maradna az esküvőddel kapcsolatban. Nekem ez a véleményem, ha töröltetni akar bárki, hát csak tegye.
2013. szept. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
91%
"pénzt" akart lenni mindkétszer, bocsánat.
2013. szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!