Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondolsz erről a menyasszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz erről a menyasszonyi ruháról?

Figyelt kérdés

[link]


(Templomi esküvő nem lesz.)


2013. szept. 18. 15:39
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
98%
Nekem túlzás. Öltözködésben szabály, hogy ha mély a dekoltázs, akkor a combok legyenek fedettek, és fordítva. Alkalmi ruhaként ezért nekem ez így sok lenne.
2013. szept. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
91%
Közönséges.
2013. szept. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
98%
Huh, hát... Nekem túlzás. Vagy a combok, vagy a dekoltázs legyen hangsúlyos, a kettő együtt szerintem nem esküvőre való. Na meg attól is függ, milyen a menyasszony adottsága ( súly, magasság ).
2013. szept. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is túl sok.
2013. szept. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nem tetszik.
2013. szept. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

Miért közönséges? Mert nem bokáig ér?


Köszönöm a válaszokat. Adottságok megvannak. :)


Ezeket a ruhákat néztem még:

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]

2013. szept. 18. 15:50
 7/50 anonim ***** válasza:
100%

Én nem azért írtam, hogy nem tetszik, mert rövid, hanem azért, mert közönségesnek találom.

Amiket most linkeltél, azok között már van jobb.

1. Ez egész jó. (Én nem venném fel, mert a hagyományos menyasszonyi ruhák jobban tetszenek, de ez a ruha akkor is jó.)

2. Tűrhető, de az 1. sokkal jobb.

3. Nem tetszik. Nem azért mert közönséges, hanem túl sok az alja és teteje együtt. A helyedben nem venném meg.

4. Nem tetszik.

5. Nem menyasszonyi ruha. Inkább táncosruha.

2013. szept. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
91%
A minta, a dekoltázs mérete, a szín nagyon jó, csak a szoknya nem. Ha a szoknya teljesen leérne (nem csak a tüll), akkor tökéletes lenne. Így viszont azt az érzetet kelti mindenkiben, hogy a menyasszony egy feltűnősködő ri banc. Már bocsánat.
2013. szept. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
85%

Hát erre mondják, hogy ízlések és pofonok.

Nekem egyik se tetszik. Próbáltam nem az alkalmat, hanem kizárólag a ruhát nézni, de ezeket sima báli ruhának se húznám fel, semmilyen színben. Esküvőre meg főleg nem.

2013. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
82%

Ezek nekem elég közönségesek, nem esküvőre valók.

Ha megvannak az adottságaid és neked ez tetszik, akkor hajrá.

2013. szept. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!