Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik a szebb idézet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a szebb idézet?

Figyelt kérdés

"Az életet véges végig együtt kell leélni, úgy válik el mit ér a nő és a férfi. Jót és rosszat megosztani, kacagni és sírni, a szerelem dal melyet együtt kell megírni."


"Hiszem, hogy egymást szeretve, egymást megértve könnyebb lesz élni.

S bármi sors állna elénkbe a boldogságot el fogjuk érni."


2013. szept. 19. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:

A második, hozzám közelebb állnak azok a gondolatok.

(De saját meghívóra egyiket sem választanám.)

2013. szept. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs harmadik? Nem választanám a meghívómra. Olyan..giccsesen csöpögős. Bocsi.
2013. szept. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A 2.-kal értek egyet, giccses, csöpögős.
2013. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kettő közül, hozzám az 1. áll közelebb.


Viszont én " igazi" irodalmi idézetet választottam (Tóth Árpád: Esti sugárkoszorú részletet)

2013. szept. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha mindneképpen azt szeretnéd, hogy a kettő közül válasszak, akkor a második. Az elsőben túl sok a "kell", és az ilyentől én alapból irtózom, nemhogy meghívó idézetre tegyem. Elég baj lenne az, ha bárki is meg KELL, hogy mondja, hogyan érezzek és éljek.


Szerintem válassz egy harmadikat, egy szép irodalmi idézetet. Telis-teli van a magyar- és világirodalom szebbnél szebb versekkel. :)

2013. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
NEkem egyik sem tetszik. Nem is gondoltam, hogy valaha is meg fogom találni azt az idézetet, amit a meghívóba írnék, de végül meglett. Ezeknél sokkalta egyszerűbb.
2013. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
második. nekünk az első benne volt az ak. beszédében :)
2013. szept. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, meglehet, hogy ilyeneket érez az ember, nincs is ezzel semmi baj, de mikor már le van írva, ez már akkor olyan geeejl
2013. szept. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az első nekem tucat és gagyi... olyan... szirupos és kb. olyan, főleg a második része, mintha egy szerelmes 13 éves írta, nincs benne semmi ünnepi és művészi.


A második sem annyira az én stílusom, de szerintem esküvőhöz jobban illik.

2013. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!