Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha nekem megfelel, akkor jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem megfelel, akkor jó esküvőre?

Figyelt kérdés

Megpróbálom leírni a ruhát. De ha kéritek, hopnap rakhatok fel képet is.

Sötètkékes-zöld színű. Térdig ér. Mellrész fölött ér véget. Nincs minta, viszont a mellrész közepétől elkezdődik felfelé egy fekete csipke rávarrás. A csipke nem ér véget ott, ahol a ruhaanyag, hanem keskenyedve megy a nyakamhoz, hátul van megkötője és az még leomlik a nyakamtól a hátam közepéig. Ezt a ruhát fekete harisnyával.

Az esküvő csak két tanús polgári lesz. Én semmiképp nem szeretnék menyasszonyi ruhát, viszont elegánsat mégis. Édesanyám szerint (aki egyébként nem lesz jelen) ez inkább temetésre való. Én viszont világ életemben írtóztam a tipikus női ruhácskákról, szoknyát még csak ballagásra vettem fel. Sosem tetszettek az elegánsabbak sem, viszont ebbe az egybe beleszerettem.

Szerintetek gáz?



2013. szept. 20. 00:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Gucci még fekete menyasszonyi ruhát is gyártott. :) Ehhez képest a te ruhád már a leírás alapján is nagyon szép lehet, bár tény, hogy a menyasszony világos ruház szokott viselni. Esetleg kombináld egy hozzá illő világos stólával, hogy a szülők békessége is meglegyen, vagy vegyél fel hozzá világos harisnyát. :) Polgárira szerintem nem gond, ha ilyet választasz.
2013. szept. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Huhh, nagyon tetszik a leírása :) Szerintem nagyon jó lesz :) Mutatsz majd képet? Sok boldogságot Nektek :)
2013. szept. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Én fekete-fehérben mentem férjhez :) Azt vallom, inkább legyél olyan ruhában, ami igazán Te vagy a nagy napodon, mint valami tucat fehér ruhában, egy uncsi csokorral...Sok boldogságot :)
2013. szept. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem gyönyörű lehet.

De jobb lenne testszínű harisnyával.

2013. szept. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze nemcsak az kéne, hogy neked megfeleljen, hanem azért a párod se legyen megrökönyödve. Kérdezd meg tőle, hogy ha egy sötétebb színű alkalmi ruha lenne rajtad, mit szólna hozzá.
2013. szept. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem tökéletes . (A fekete harisnya illik hozzá szerintem is ,a testszínű és a világos már nagyon éles kontrasztot alkotna ) Ez a ti napotok ,még akkor is ha csak 4-en lesztek a két tanúval együtt ,neked kell ,hogy megfeleljen .Véleményem szerint jó választás ,sok boldogságot nektek ;-) !
2013. szept. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem az a lényeg, hogy te jól érezd magad benne, hiszen ez a te napod.
2013. szept. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
En szívesen megnéznék róla egy képet. Amúgy szerintem jo, csak ahogy ma irta I valaki, ne fekete harisnyaval, hanem testszinuvel vedd fel.
2013. szept. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapján én nagyon szépnek képzelem ezt a ruhát.


Én voltam olyan esküvőn ahol a menyasszony egy nagy abroncsos sötét lila-fekete ruhában volt. Neki ez illet a stílusához, ez volt ő.


Szerintem nagyon fontos, hogy az esküvődön ami az életed legfonosabb napja, te legyél. Ne bújjál csak azért egy "maskarába" ezt várrják el tőled. Legyél önmagad.


HA ez a ruha tetszik és ez vagy te, akkor gyönyörű menyasszony leszel benne.

2013. szept. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

én is szépnek képzelem, lehet róla képet látni?? :)


az a lényeg, hogy neked tetsszen! nem is éreznéd jól magad olyanban, ami nem tetszik!

Ha meg nem szereted a szoknyát, de ebbe beleszerettél, az sem véletlen! :)

2013. szept. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!