Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 2014. nyár végi, ősz eleji...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2014. nyár végi, ősz eleji esküvőt mikortól érdemes elkezdeni szervezni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mekkorát terveztek. 1-2 dolgot nem árt már most (pl. időpontokat foglalni stb, nehogy a jó napokat befoglalják). Ha már most elkezded, akkor kevesebb idegeskedésed lesz a végére, ha meg kicsit később kezded, akkor meg most kíméled meg magad a szervezéstől (már ha nem szeretsz szervezni ilyeneket). Szerintem most kezdjétek el körvonalazni. Kitalálni fejben, vagy szedjétek táblázatba, hogy mire mennyit szántok stb. milyet szeretnétek. Kérjetek ajánlatokat helyektől, nézzétek meg az árakat.


Szóval kutakodj.


Szerintem jobb előre dolgozni, én így csinálnám. De nem mindenki egyforma :)

2013. szept. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már most. Én egy évig szerveztem, így volt mindenre időm. Menjetek el helyeket megnézni, mert azokat hamar elkapkodják, most még időben vagytok.
2013. szept. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is most, vagy még hamarabb kellett volna. Nekünk is nyár végén volt és előző tavasszal foglaltuk le az éttermet. Annyit mindenképp érdemes mindél hamarabb, legyen meg az étterem, aztán ahhoz igazíthatsz mindent. De a dátum a legfontosabb, az meg az étteremtől függ, hogy mikor van nekik szabad. Én azt tapasztaltam, hogy már elősző tavasszal is épp, hogy volt pár szabad hely. persze az sem mindegy, hogy hol tartod, felkapottabb helyeken van, ogy 2 évre előre le kell foglalni, de mondjuk egy falusi kúltúrházban biztos nincs olyan tumultus.

Aztán a fotós meg a zenekar még az, amit jó időben lefoglalni, mert a jókat elkapkodják hamar.

A többi, ruha, dekor, polgári, templom ráér félévvel előtte, de én mindennel úgy voltam, hogy jobb minél hamarabb, hogy biztos legyen. És ezért is volt nálunk olyan jól megszervezve, hogy a polgári után röhógtön templomi, aztán vacsora, nem kellett a vendégeknek várni a helyszínek közt, mert az nagyon frusztráló tud lenni vendégként.

2013. szept. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Most. Angliaban elo bnom eskuvoszervezot fogadott,es csak ajanlani tudom. Minden terhet levett a bnom vallarol, ugy megszervezett mindent, fotosokat, meghivokat, diszletet,kajat, a helyszint es a tavoli rokonok kulonleges igenyeit,hogy csak neztem. Minden klappolt. A baratnom meg ragyogott a boldogsagtol, es nem keszult ki a szervezestol a nagy napra! Neked is ajanlom! Sok boldogsagot!
2013. szept. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk augusztusban lesz az esküvő. Már megvan az időpont, zenekar, vőfély, étterem, dekorosok. A héten elintézzük a fotóst és a templomot is.
2013. szept. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk jövő augusztusban lesz, de már most augusztus óta nézegettem a dolgokat. Eddig megvan: hely, fotós, dekoros, lelkész, vőfély, zenekar. Azt tanácsolom, ha mindenből minőséget szeretnétek, akkor érdemes már most elkezdeni szervezni. Először válasszátok ki az időpontot, foglaljtok le a helyet, aztán sorban a többit (zenekar, fotós, templom stb.) Ha ezek megvannak, utána úgyis lesz pár hónap, amikor nem történik semmi. Sok boldogságot! :)
2013. nov. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!