Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi az, amit utólag máshogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amit utólag máshogy szeretnél/máshogy csinálnál az esküvődön? Alapvetően jól sikerült?

Figyelt kérdés

2013. szept. 26. 11:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Meghívnám a szüleimet... :(
2013. szept. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nemet mondanék az igen helyett. /Bocs, nem lehetett kihagyni./


Talán a fotózást. Meg kellett volna néznek a digitális képeket, mert egyetlen álló képem se lett. Amúgy teljesen rendben volt minden. Jól sikerült.

2013. szept. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

Nem költenék rá ennyit.

Az esküvőm tökéletes volt, amiről mindig is álmodtam, gyönyörű, minden ismerőssel, azóta is mindenki emlegeti.

De nem szedtünk össze annyit, mint amennyi ráment és így volt egy tökéletes esküvőnk, de utána nem maradt semmink, nászutunk sem volt.

2013. szept. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

Nem tartanám egy napon a polgárit és az egyházit, irtó fárasztó volt.

Egy héttel korábban kiskosztümös kéttanús polgári, és a lakodalom előtt csak a templomi lenne.

2013. szept. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem rendeznék parasztlakodalmat csak azért mert az anyóséknak az a LAGZI. Én az idő 90%-át inkább az épületen kívül töltöttem...
2013. szept. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Két tanúval házasodnánk.

(így se voltunk sokan,csak szülők,nagyszülők, testvér+párja,keresztszülők,de anyósék és anyámék kibirhatatlanok,egy napot nem tudtak veszekedés nélkül ellenni)

2013. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Máshoz mennék hozzá :P


Na jó, viccen kívül, teljesen más ruhám lenne. Nem tudom, minek kellett nekem uszályos rongy. Mentségemre szolgál, hogy fiatal voltam :)

2013. szept. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem mentem volna el rá. /Komolyan/
2013. szept. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem ahhoz a férfihez mentem volna hozzá akihez anno annak idején hozzámentem..
2013. szept. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a harmadik esküvőm volt a tökéletes, két tanúval, és végre hozzám illő férjjel. Itt nem csináltam volna semmit másként, az előző kettőt pedig azért nem csinálnám másképp, mert ebből következett a harmadik. :)
2013. szept. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!