Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt valaki, aki utólag nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki, aki utólag nem tetszett magának? Vagy szimplán feszélyezve volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a gondom, hogy voltam ruhapróbán. Elég alacsony vagyok és túlsúlyos sajnos. Fogyózom, de alkati adottságok miatt sajnos nem úgy megy, és a magasságomhoz is sokat kéne fogynom, ami júniusig nem fog sikerülni szerintem. A legnagyobb baj a karommal van, és bármilyen ruha volt rajtam, nem tetszett egyik sem :( mármint magamon. És most visszagondolva is úgy érzem, hogy egy törpe vagyok, akire feladtak egy szép ruhát, de még abban sem láttam magamat szebbnek, lényegében úgy érzem, csúfítom a ruhát... most jelen pillanatban azt érzem, hogy csak azért lesz rajtam fehér, mert az illik, meg nekem is tetszik, csak félek, hogy borzalmasan fogok kinézni... Volt valaki hasonló helyzetben? És igen, próbálok fogyózni, meg kezdhettem volna előbb, de azért mégis rossz érzés :( lehet, hogy az a baj, hogy amióta meghíztam sajnos, igyekszem takarni magam, és most fura egy ilyen ruhában látni magam. Tippek? tanácsok? tapasztalatok? És most már ott tartok, hogy inkább egy két tanús, csak ne nevessen rajtam mindenki... Lehet, hogy én látom ilyen szörnyűnek magam, de most elég rossz :(


Köszönöm, ha végig olvastad!


2012. jan. 17. 15:39
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
illetve ha tudnátok ruhákat linkelni, talán meríthetnék ötletet. Valahogy a karomat szeretném rejtegetni, bár tudom, hogy sokáig nem lehet, de legalább a szertartásra. Bolero? stóla?
2012. jan. 17. 15:40
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha a karoddal van problémád, nézz hosszú ujjú ruhát, mint amilyenben Katalin hercegné is volt.
2012. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
85%
küldj egy képet magadról, úgy, hogy az arcodat kitakarod és csak a tested látszik, a lehet, akkor a menyasszonyi ruhádban, akkor meg tudom mondani, hogy van e okod aggódni, vagy csak beképzeled magadnak az egészet.
2012. jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
78%

vannak kifejezetten a te alkatodhoz készített ruhák is.

itt kedvedre tudsz csemegézni: [link]


egy bolerót, ha illik a ruha fazonjához meg vegyél fel.

2012. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Andizsuzsi ***** válasza:
89%
Egyáltalán nincs okod aggódni!! Életed legszebb napjára készülsz, ne tedd tönkre azzal, hogy hónapokkal előbb görcsölsz miatta. Válassz olyan ruhát, aminek vékony csipke ujja van. De alapvetően gondolj arra, hogy a vőlegényed így szeret, hiszen azért készül elvenni, és ez a legfontosabb. Étkezz egészségesen, mozogj rendszeresen, akkor elmondhatod, hogy mindent megtettél, de kérlek, ne görcsölj!!! Fogadd el magad, és élvezd az esküvődet.
2012. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Hú jelentkezz lifetilt programra! Most indul, van menyasszony kategória! Ha sikerül bekerülni, akkor júniusig csodásan rendbe tesznek!


lifetilt.blog.hu ..ha tényleg le akarsz fogyni és nem csak sajnálni magad ;)

2012. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
40%
Hát azok a ruhák nagyon gázak!Fogyáshoz meg csak akarat kell.Karra meg súlyzós edzés.
2012. jan. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
hú, nagyon köszönöm a tanácsokat, aranyosak vagytok, mindenképp utána nézek. A hosszú ujjú ruha nem rossz ötlet, bár nekem annyira nem jön be, de utána nézek :) inkább boleró vagy stóla. De mindenkinek ment a zöld kéz :)
2012. jan. 17. 15:57
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Több dolgot is tehetsz. Például ha kevésbé királylányos ruhát választasz, akkor talán kevésbé feszélyez. Én legalábbis amióta meghíztam, egyszerűbb ruhákban jobban érzem magam (előtte hétköznapra is nagyon díszes, feltűnő, elegáns ruhákat hordtam).

Ha nem szép a karod (tény, ez a legkényesebb terület), akkor válassz ujjas ruhát. Tény, hogy nem olyan nagy divat, de százszor esztétikusabb ilyen esetben. Például szerintem ez nagyon szép: [link]

Olyan ruhát válassz, aminek minden szabása karcsúsít! V kivágás, hosszanti minták, a derékban elvágott fazon pedig tilos!

Szín: nem feltétlen kell a fehérhez ragaszkodni! Ha nagyon idegen tőled, ráadásul gombócnak érzed magad benne, akkor nyugodtan válassz más színt! A nyáron például két ismerősöm is kékben ment férjhez, egyiküknél nagyon ügyesen oldották meg, mert a menyasszony ruhájának a kékje visszaköszönt a vőlegény nyakkendőjén, díszzsebkendőjén is, jól nézett ki.

Igyekezz mindenféle karcsúsító trükköket bevetni! Ha bírod, akkor a szertartáson minél magasabb sarkú cipő legyen rajtad, a frizurád pedig tornyoztasd fel. Nekem nagy kedvencem Audrey Hepburn frizurája a My fair lady báli jeleneteiben, viszont elég extrém, az ilyet nagyon kell tudni viselni. No de ha nem is ennyire, de a hajad egy jó fodrász fel tudja ügyesen rakni, és mindenképpen a fő ékszereket a hajadba tegyétek! Ez egyrészt megint csak magasabbnak tüntet fel, másrészt elvonja a figyelmet a nyakadról. Fülbevalót, nyakláncot csak diszkrétet vegyél, pl. egy gyöngysor és egy-egy gyöngy a füledbe vagy hasonló, mert semmi szükség az embernek a tokája felé terelni a figyelmet. A hajad viszont lehet nagyon szép, még akár egy diadémot is beletehetsz, akkor biztosan azt fogja mindenki figyelni :)

2012. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez például szép szerintem:

[link]

De tényleg az a lényeg, hogy ne görcsölj, a párodnak biztosan tetszel. Más meg le van... Ez a Ti napotok! Fel a fejjel! :)

2012. jan. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!