Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol lehet reklámtollat csinált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet reklámtollat csináltatni? Köszönetajándéknak szánnánk. "Köszönjük, hogy megtisztelt bennünket" és dátummal ellátva lenne a szöveg.

Figyelt kérdés

2013. okt. 8. 12:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Tegyünk már különbséget aközött, hogy hogy bánik egy esküvőszervező a leendő vagy már leszerződött ügyfelével, és aközött, ha ide valaki feltesz egy kérdést, arra milyen választ kaphat.

Neked -esküvőszervező válaszadó, jól felfogott érdeked, hogy az egész üzleti kapcsolatotok alatt megtartsd a jóindulatát az üzletfelednek, és ezernyi trükköt kell megtanulnod ahhoz, hogy úgy terelgesd a gondolatát, kikerülve az ordító ökörségeit, hogy még a végén azt higgye, mindezt ő is így akarta.

Az pedig, aki itt kér tanácsot, -hát kap! Meglehet, hogy többet is, mint kért, de ez itt meg van engedve. És ha esetleg sikerül lebeszélni a hülyeségről, akkor nem történik más, mint amit Te csinálsz fondorlatos módon.

Amit a 9-es írt, nagyon igaz.


És hogy a kérdezőnek is írjak választ, azt javaslom, hogyha mindenképpen ragaszkodik a reklámtollhoz, akkor a Goldingnál vagy az Andapresentnél vásároljon, mert ők, akik közvetlenül a beszállítóktól árusítanak, ezért jóval olcsóbbak a termékeik. A másik, hogy műanyag tollat nem sikk gravíroztatni. Sőt, műanyag tollat az étkészlet mellé, pláne bele helyezni??? hát elég furcsa látvány. Nem tudom, hogy technikailag lehetséges e, de ilyen dologra legalább fém toll illik, ami persze sokkal drágább + a gravír. Saccolom, hogy 400-500 forint/ darab ár alatt nem jönne ki.

2013. okt. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

11. válaszolóval maximálisan egyetértek. Itt többnyire vendég és már esküvőn túllévő menyasszony/asszony szemszögből adunk tanácsot, ami kicsit árnyaltabb, mint legyen ez is, meg legyen az is, "jaj de jó sok kis jutalék sokra megy" szemszögből. Rengeteg felesleges dolgot beszélnek rá a házasulandókra, amiket csak utólag látnak meg, hogy felesleges volt, vagy csak vendégként élik meg, hogy mennyire nem számít, nem hiányzik, amire annyit költenek sokan.

A legtöbb embernek nem feneketlen a pénztárcája és ha 200 forint/főt spórol meg felesleges béna dolgok elhagyásával már az is jó.


Rám is akartak sok mindent beszélni, meg rámhagyni, én is mindennel úgy voltam, hogy áh, az fejenként csak 150, ez meg csak 300, amaz 400, ez csak 10 ezer összesen stb. A végén egyszer leültem és összeadtam és majdnem rosszul lettem, hogy ezekből is százezres tételek jöttek ki. Ki is húztam a fenében az összeset, és így a saját esküvőm után, meg az évi rendszeres 2-3 esküvői vendégként szerzett tapasztalat alapján azt mondom, hogy még szerencse!

2013. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Végül elálltunk ettől a toll ötlettől, drágán jöttünk volna ki. Így más dolgot kell kitalálnunk, valami olcsóbbat.

Mi nem foglalkozunk ezzel az esküvőszerzevő felkéréssel inkább mi magunk csináljuk meg az egészet olyanra ami nekünk tetszik. Meg csak pénz kidobásnak tartom, hogy amit mi megtudunk oldani akkor minek fizessünk másnak.

2013. okt. 11. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!