Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Májusban esküszünk párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Májusban esküszünk párommal, ketten intéznénk mindent, de az anyósom mindenbe bele akar szólni. Például menyasszonyi ruhával kapcsolatba. Meg egyszer összevesztünk párommal erre azt mondta neki h bontsa fel az eljegyzést. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Én megvettem a ruhámat amiről csak párom tudott de anyós is megtudta és ilyeneket mondott h tud e róla párom h van ruha, meg mért vettem meg mert van ismerőse aki adott volna kedvezményt. És elakar jönni ruha próbára de meg sem kérdezett h eljöhet e meg én nem is szeretném. Meg párom tesója legyen a fotós és hogy keresztelkedjek meg. Meg neki nem tetszik a választott étterem. Meg hívjunk meg olyanokat is akik az ő barátai.
2013. okt. 20. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehet tenni? Ha felnőtt emberek vagytok akkor üljetek le megbeszélni. Ha ez a feltétel nem adott, akkor vagy szakítasz, vagy beletörődsz, vagy úgy csinálod ahogy te gondolod (konfliktushelyzet).
2013. okt. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Eddig milyen kapcsolatod volt az anyósoddal, hogyan oldottátok meg a konfliktusokat?

Egyébként kompromisszumnak hívják a megoldást. Én biztosan elhívnám párom anyját a ruhapróbára. Ha profi fotós a tesó, akkor miért ne lehetne ő az. Ha nem profi fotós, és ti béreltek profi fotóst, akkor megvan a válasz az anyósodnak.

Lehetne kompromisszum a vendégeket tekintve is, hívjátok el a legjobb barátnőjét, ő úgyis valószínűleg ismeri a párodat.

És én elmentem volna az ismerőséhez is, lehet, hogy tényleg kaptál volna nagy kedvezményt a ruhára.


Nem kell mindent támadásnak venni az anyósok részéről sem.

2013. okt. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Szülők álják az esküvőt vagy csak ti? Ha ők is fizetnek, megjár nekik, hogy beleszóljanak. Mi párommal gyüjtjük a pénzt, ha megvan, akkor házasodunk össze. Nálunk semelyik szülőnek nem lesz beleszólási joga, mert mi fizetünk mindent.
2013. okt. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem volt sosem jó a kapcsolat mert azt látja bennem anyós aki elveszi a fiát. Nem szeretném h ott legyen a ruhapróbán mert csak kritizálni fog mert eddig is azt tette mindenben. Ráadásul anyukám sem tud a ruha próbákon ott lenni. És ez az a ruha amiben férjhez akarok menni és iszonyt olcsón vettem ennél olcsóbban még protekcóval sem kaptam volna. A tesó nem profi fotós és párom is meg én is mondtuk már beszéltünk fotóssal de harmadszorra is erőltette, mikor már a tesó mondta h nem fog fotózni.
2013. okt. 20. 13:27
 5/10 A kérdező kommentje:
Párommal ketten állunk mindent már másfél éve erre gyűjtünk.
2013. okt. 20. 13:29
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
Májusban esküsztök, október van, és már ezen hisztizel?
2013. okt. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Ne add fel az elhatározásaidat!

Csak így tovább! Maradj a sarkadon állva! :)

És készülj fel, h ha gyerekeitek lesznek IS lesznek próblémák

2013. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Jaaa, hogy ti fizettek mindent????? Nem szolhat bele!!!! SEMMIBE! Azt hivtok meg, akit akartok, hiszen ti fizetitek a vacsorajat. A ruhaban te leszel, konyorgom, miert ne donthetned el TE, h melyikben.

Szerintem a volegenyednek kell beszelni vele, hiszen az o anyja. Mivel ti fizettek mindent, ezert ti szerveztek mindent. Ennyi.

2013. okt. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Jól kifogtad az öregasszonyt.

Készülj fel, hogy kemény évtizedeid lesznek a férjed mellett, hacsak nem tűntök el jó messzire úgy, hogy havonta vagy kéthavonta egyszer látjátok.

2013. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Jött az anyós lepontozni... :-D Ennyi öröme legyen! :-)
2013. okt. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!