Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk párommal. El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nigra kérdése:

Összevesztünk párommal. El akar hagyni. Van egy fél éves kislányunk. Párom azt mondta, nem békül ki velem, mert szerinte nem tudok változtatni azokon amik őt zavarják. Hogyan győzzem, meg, hogy igen is tudok és adjon nekem egy lehetőséget? 20/L

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 08:30
1 2
 1/15 Seraph ***** válasza:
65%
Azt el tudod esetleg mondani, hogy mik azok a problémák?
2010. jún. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A legfőbb gond hogy többször megígértem, hogy változtatok és eddig nem sikerült. De ez a sokk ami most ért elég volt...és tudom hogy menni fog....csak nem tudom, hogyan kérjem meg, hogy adjon egy lehetőséget...
2010. jún. 10. 09:08
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Csak neked kell változnod? Kettőn áll a vásár.
2010. jún. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Seraph ***** válasza:
82%
De konkrétan miben kellene változnod? Ha azt elmondod, akkor találhatunk megoldást. Egyébiránt hagyatkozz arra, hogy ha szeret, elvileg mindent meg kellene tudnotok oldani.
2010. jún. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
Eddig nem tudtál, most miért tudnál? Bocsi.
2010. jún. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Seraph ***** válasza:
82%
Mert az ember gyarló és addig nem értékeli az élet ajándékait amíg azokat el nem veszti. Így már látja mit veszthet. Tökéletes mozgató rugó.
2010. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
Azt mondta a kérdező, hogy eddig is próbált változni, de nem sikerült. Nem hiszem, hogy akkor ne lett volna jó oka a változásra. Alapjában amúgy sem, vagy csak nagyon nehezen, lehet változni.
2010. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Seraph ***** válasza:
100%
Elemi szinten az ember nem is tud megváltozni, de a felszínesebb tulajdonságokon lehet változtatni, mint ahogy azok változnak is rendszeresen. Például zenei ízlés, öltözködés, vagy ha belső tulajdonságokra gondolunk akkor az általános hangulat, beszédstílus vagy akár a gondolkodásmód. Utóbbiak életünk körülményeihez igazodnak. Az ember nehezen tud kilépni a napi kényelemből, de ha komoly a tétje, akkor semmi sem lehetetlen.
2010. jún. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kikattant a gyerektől, nem volt arra felkészülve, hogy innentől egy baba fogja kiegészíteni a kapcsolatot, aki állandó törődést igényel, és nem lehet csak úgy félretenni, ha épp nincs hozzá kedvem. most foghatta fel a dolog végérvényűségét. nem tudom, ő hány éves, de szerintem rá is meg rád nézve is elhamarkodottnak tűnik kissé a gyerekvállalás.
2010. jún. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

ő is 20. és olyan dolgokon kellene változtatnom, hogy ne piszkáljam folyton, ne flegmázzak stb. de nem akarja megadni a lehetőséget. hogy vegyem rá?

ebből az esetből tanultam és sikerülni fog, csak engednie kéne. ha rá tudnám venni, utána már minden simán menne

2010. jún. 10. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!