Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyenre tervezitek álmaitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenre tervezitek álmaitok esküvőjét?

Figyelt kérdés
Milyenre tervezitek a nagy napot? Mirre figyeltek oda milyen igényitek vannak?
2009. nov. 11. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

én legszívesebben valami vidéki kastélyban rendezném meg, természetesen kora nyáron, amikor még nincs 50 fok. a szertartás tök egyszerű lenne, de akarok mindenképpen egy kórust, akik valami örökzöldet énekelnének,v agy valami különlegeset, ami mégis nagyon illik az esküvőre.

szeretném, ha sok ember lenne, de ha csak a legközelebbi barátok lennének ott, lehet hogy még jobb lenne.

templom úgyse lesz, szóval az nem téma.


utána szeretnék szintén valami különlegeset, mondjuk egy ebédet, ami alatt vonószenekar játszana, utána beszélgetés, esetleg videók nézegetése a gyerekkorunkról egészen mostanáig (persze kivetítőn), utána meg vacsora, ami alatt valami igényen könnyűuzene lenne, mondjuk egy jazz zenekar, vagy egy egész bigband.

az esti bulin pedig talán egy rockandroll zenekar játszana, de természertesen valami igazán jó zenekar, semmi mulatós-hakni bénaság.

éjfélkor mondjuk a poén kedvéért még egy adag zsíroskenyér is előkerülne :)

szeretném, ha a barátaim mondanának pár szót arról, hogy mit gondolnak rólunk, és mit kívánnak nekünk.


...és most felébredtem és bilibe lóg a kezem :DD:

2009. nov. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Még fél évvel ezelőtt nagyon terveztem, de már nem. Rájöttem, hogy a párommal a több mint 5 éve tartó kapcsolatunk a végéhez közeledik, bármennyire is igyekszem változtatni a dolgon, azóta már nem tervezgetek, csak sodródom és majd lesz valahogy, mert mindig van valahogy.
2009. nov. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A mi eskuvonk kicsit tobb,mint 1év mulva lesz,januàrban és elutazunk a pàrommal eskudni egy tàvoli szigetre,ami egyuttal a nàszutunk is lesz!! senki nem lesz ott,csak mi ketten,meghitt korulmények,tengerparti eskutétel,szoval csupa romantika!!mi ezt vàlasztottuk,mert nekunk ez tetszik és mert ez a na rolunk kell,h szoljon!! természetesen késobb szervezni fogunk mindkettonk csalàdjàval 1-1vacsoràt,mivel én nem Magyarorszàgon élek és a csalàdom pedig igen!!
2009. nov. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak 1 a fontos, hogy Ő legyen a párom, akit a legjobban szeretek, az egyetlen Igazi, a többi mellékes.
2009. nov. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%

Miért fontos ez a nagy felhajtás lányok??? Sosem értettem. Persze legyen szép ruhám, kicsit más nap mint a többi, de felesleges cirkusz, minek? Lényeg, hogy szeressük egymást és boldogok legyünk, de ez csak az én véleményem.

A kérdésre a rövid válasz. Sosem terveztem álom esküvőt.

2009. nov. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jaj, gyerekek, csak a filmekben olyan jó az ilyesmi. A valóságba nincs olyan álomesküvő, ami ne lenne tele a pénz miatti aggodalommal, a szervezési gondokkal, a családtagok ellenségeskedésivel(ha őt is meghívjátok, akkor én nem megyek), a barátnők irigykedéseivel, stb. És akkor még apuka belesül az ünnepi beszédbe. De ez még mind nem baj, a fő baj az, hogy az álomesküvő nem garancia arra, hogy a házasság is jó lesz.
2009. nov. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó ez a két kérdés így együtt: "Milyenre tervezitek álmaitok esküvőjét"

" Válásnál minden esetben az anyának ítélik a gyereket? Mik a szempontok?"

2009. nov. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

álomesküvő?

templom,habos-babos ruha,virágok,sok ember...

lagzi nélkül,pénzkidobás...

szertartás szépe,de ennyi

utána el nászut

polgári esküvőt meg 2 tanuval,max szülőkkel,utána szülőkkel vacsi otthon...


a ruha és a virágok kellenek,de ez az etessünk,itassunk meg minden sosemlátott rokont,azt soha...

22/L

2009. nov. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Semmilyenre,remekül +vagyunk így is.Azt a pénzt bővel eltudjuk költeni másra. :-)
2009. nov. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!