Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek tetszenek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frigg kérdése:

Nektek tetszenek az ilyen stílusú ruhák? Vagy mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Ugyan az esküvőnk már meg volt, viszont igen szűk körben, és szerény keretek között, ami abszolút nem baj, sőt! Viszont majd ha lesz rá pénzünk, talán egyszer megújítjuk.. még semmi sem biztos. Azonban elkezdtem ábrándozni a ruháról, elképzelni, milyen lenne, ha..

Szóval csak a véleményetekre lennék kíváncsi :) (Mellékelek pár linket):


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Elnézést, kicsit sok lett. De ez a fajta szabás, stílus nagyon nagyon tetszik :)



2013. okt. 24. 20:02
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
35%
Ne haragudj, de ez egytől-egyig izléstelen.
2013. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
75%
A négyes, a kelta ruha nagyon tetszik! Gyönyörű. A többi nekem kicsit mesejelmezesek.
2013. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Én személy szerint odáig vagyok a kelta, pagan, középkori stílusú ruhákért. De persze most még csak elméletben folyik a dolog. Hétköznapi ruháim között is van hasonló szabású, ezért gondoltam ilyesmire. Természetesen nem tetszhet mindenkinek, nincs is ezzel semmi gond :)
2013. okt. 24. 20:10
 4/46 anonim ***** válasza:
67%

Nekem mind nagyon tetszik!!! Végre valaki, aki nem a habos babos, abroncsos szörnyűségeket szereti. Bár a 3. és 5. link számomra nem megnyitható.

A favorit nekem ezek közül a 4. SZUPER!!!!

2013. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
70%
Nekem az első és az utolsó nagyon tetszik!Nekem olyan görög Istennős hatást keltenek az ilyen fazonú ruhák főleg az első.Gyönyörű!:D
2013. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
76%
Egy a baj h nem tudnam.h hova vegyem.fel. Max egy varba levo beoltozos buliba :D
2013. okt. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az első tetszik. A harmadikat és az ötödiket nem tudom megnyitni valamiért. :(
2013. okt. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
71%
Hű nagyon szépek:) Én Gyűrűk ura esküvőt tartanék ilyenekkel.
2013. okt. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
67%
Gyönyörűek!
2013. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
34%
Nekem is az a gondom vele, hogy ez így egy jelmez. Talán még a 4. elmegy, de a többi nem. Lehet ilyen elemeket beleszőni, de nem ennyire egyértelműen, inkább csak egy pár részlet utaljon erre a kelta stílusra. Az oké, hogy neked tetszik, csak azért az ízlésesség határain belül kell maradni.
2013. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!