Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy kisse fura leany-bucsuban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kisse fura leany-bucsuban lessz reszem, van esetleg valami otletetek jatekokhoz?

Figyelt kérdés
azert fura mert a volegeny is ott lessz a barataival, ami szamomra elegge fura, de mind1. Gondolkodtunk a lanyokkal, hogy jo lenne oket meg lepni valamilyen jatekokkal, keto mar meg van, de kellene meg egy olyan amit eggyutt kell hogy csinaljanak. Gondoltam arra, hogy irhatnank fogadalmat egymasnak, de nem vagyok biztos benni hogy ez tetszeni fog nekiek.
2013. nov. 1. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Miért írod a "lesz" szót két S betűvel?? Ez valami agyi betegség???
2013. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Lessz? Általános iskola, nyelvtan óra:D
2013. nov. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsanat, eleg keso van mar
2013. nov. 1. 22:36
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Hát, ha elmaradtak..
2013. nov. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez fontos! van valamilyen otletetek?
2013. nov. 1. 22:40
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Játsszatok szókirakósat.
2013. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Én is voltam egy olyan lánybúcsún, ami így indult, de végül nem jött el a vőlegény a brancsával, csak azért volt így kitalálva, hogy a menyasszony ne sejtse a lánybúcsút, csak nem mindenkinek szólt a szervező, hogy ez kamu. Egyébként attól, hogy ott lesz a vőlegény, lehetnek normális lánybúcsús feladatok, mi is így terveztük, úgy voltunk vele, hogy max veszik a lapot és lelépnek.
2013. nov. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!