Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jó dolognak tartjátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nádszálkisasszony kérdése:

Jó dolognak tartjátok az esküvői táncot?

Figyelt kérdés

Tetszik ez az új "szokás"? Nézőként leköt?

Linkeltem két videót, kukkantsatok bele, a különbség megdöbbentő!:)


http://www.youtube.com/watch?v=lstRD-LR-ls&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=d4bXzyLRV4A



2013. nov. 6. 14:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem, hogy lekötne...
2013. nov. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon aranyos volt mindkettő. Szoktam én is hasonlókat nézegetni, hihetetlen kreatívak és viccesek tudnak lenni egyesek :)

Persze ehhez az kell, hogy a násznép is vevő legyen rá, mert ha introvertáltabb a többség, akkor ez nem sül el ennyire jól. Ahogy akkor sem, ha a párnak nincs igazán ritmusérzéke, vagy (nem sértegetni akarok) épp valamelyikük iszonyatosan kövér, mert a látvány is számít, ez van.

2013. nov. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mindkettő tetszett? :) Melyik tetszett jobban? Melyik miért? :)
2013. nov. 6. 14:07
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Én számomra idétlen ez az egész. Nem tetszik. Nyitott vagyok dolgok felé, de az én esküvőmön ilyen biztos nem lesz.
2013. nov. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Az első vicces, cuki, aranyos a pár nagyon, a második pár viszont profibban nyomja, és nagyon szépek is :)
2013. nov. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
De amúgy a saját esküvőmön én sem "műsoroznék", de én soha sem szerettem középpontban lenni. És nincs ritmusérzékem sem, egyáltalán :D
2013. nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Ha táncolni akartok táncoljatok? Miért kell ehhez ezt a két videót összehasonlítani? Az első az lagzis hangulatú volt, a második meg mint a diszkóban.
2013. nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Mi fogunk táncolni nyitótáncot, lehet többfélét is pl. keringő, angol keringő, tangó, de bohóckodni nem fogunk, szerintem az esküvők nem arravalók...
2013. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Én nem rég voltam egy esküvőn, ahol akkor keringőzött az ifjú pár, mielőtt elmentek átöltözni új asszony/új ember ruhába. Látszott, hogy rengeteget gyakoroltak rá, és nagyon ügyesek voltak. A vőfély osztott gyertyát a vendégeknek, körbeálltuk őket és lekapcsolták a villanyt. Hangulatos volt. Egyedül a dalválasztás nem tetszett (Hijo de la Luna), mert a szövege (cigány asszony megcsalta a férjét, lett neki egy fehér gyereke, szenvedés és pusztulás) nem illett egy esküvőre, de nyilván ezt a fiatalok nem tudták.
2013. nov. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

Az esküvő arra "való", hogy mindenki önfeledten ünnepeljen, a párral együtt. Ha valakik egy ilyen számmal szeretnék megörvendeztetni a násznépet, akkor tegyék. Ettől nem lesz komolytalanabb. Komolytalan akkor lenne, ha az egyik fél nem őszintén esküdött volna.

Ez csak tánc, nem fokmérője semminek.

2013. nov. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!