Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esetleg volt olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esetleg volt olyan, aki minden italt fogyasztás alapján kért az étteremben?

Figyelt kérdés
Így esetleg olcsóbbra jöttetek ki, mintha korlátlanba kértétek volna? Nem vágtak így át? Félek, hogy így nem tudunk majd utánajárni, hogy mennyi volt ténylegesen a fogyasztás. Tapasztalatok? Sajnos az étterem nem engedi, hogy mi vigyük az üdítőt és az alkoholt.
2013. nov. 7. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Így nem tudtok majd előre kalkulálni, a pincérek simán átverhetnek, az összeget nem tudjátok ellenőrizni.
2013. nov. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk étlap szerinti vacsora és italfogyasztás volt, igaz kicsi esküvőnk volt, 10 fős. Teljesen lekövethető volt. Ha túl sokan vannak a vendégek, akkor már necces, és bennem is felmerülne, hogy gond van a számlázáskor. Ha van más étterem a környéken, körülnéznék még a helyetekben.
2013. nov. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Mi sem korlátlan fogyasztást kértünk,mert így olcsóbban jöttünk ki.Nálunk sok volt a gyerek,a kismama,az idős és az,aki vezetett,ezért nem érte volna meg a korlátlan.Az italfogyasztást a pia mennyisége növeli,nem az üdítő.Mi vihettünk be,rövidet és bort,pezsgőt és sört nem.Dugódíj nem volt.Nem vágtak át,tételes számlát kaptunk és korrektnek tartottuk a végösszeget.Ez a mi tapasztalatunk,de ha félsz,akkor nézz körül más éttermeknél,hátha engedik bevinni a piát,ezzel is spórolhatsz.
2013. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából az a legnagyobb probléma, hogy az én családom budapesti, a párom rokonsága pedig vidéki (Dorog és környéke). Ez a hely, amit néztünk itt lenne szállás is, annyi, hogy az összes budapesti ott tudjon aludni és még 1-2 vidéki. De amúgy a vidékieknek arra gondoltunk, hogy majd ismerős taxival hazaviszi őket, úgysincsenek nagy távolságok, kb mindenki otthona 10-15 perc alatt elérhető autóval a helyszíntől.
2013. nov. 7. 16:30
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Én korlátlan fogyasztást kérnék, mivel visszaellenőrizni úgyse tudod a tényleges fogyasztást egy nagyobb lagzinál, meg kéne a fenének, hogy végig aggódjak, mit sumákol az étterem, vagy épp a pincérek. Mert az is lehet, hogy maga a helyszín tulaja tök korrekt, csak van egy-két szemét pincér, aki behúzogatja fogyasztásnak azt, amit hazavisz. :(
2013. nov. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Nekünk nagyon korrektül számolták és valóban csak a tényleges fogyasztást.

Az étteremben az volt a gyakorlat, hogy csapolt sört, folyóbort, üdítőt annyit szolgáltak fel, amennyire igény volt. - Ezeket nagyságrendre simán lehet követni, ezekből komoly túlszámlázás biztosan nem jöhetett ki.


Ellenben a drágább italokat (mindent ami nem kommersz) még felszolgálást megelőzően "engedélyt kértek" egy megbízott családtagtól, aki így tudta követni a fogyasztást.


Lakodalomkor a legdrágább italokat nem szokták kínálni a drágább éttermekben sem, hiába szerepel a hétköznapi itallapjukon. - De ezt tételesen felügyelni is alkalmas a fenti módszer.

2013. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Ritka, hogy korrektül számolnak el...dolgoztam felszolgálóként, nem lagziztunk...de apgy is beleláttam mit hogyan lehet..

Ez volt konkrétan ami a mérleg nyelvét a másik irányba döntötte...

Végül minden italt mi vittünk, így a (pálinka és a bor kivételével mert ezt nem kellett venni )108e-re jött ki az ital (80 felnőttre)


Ha a rövidet sem vihetitekés 20 fölötti a létszm, , akkor nem éri meg fogyasztás alapján..egyszerűen követhetetlen...hidd elm hogy az étterem sem tudja rendesen követni...(5 jäger ment ki, jah csak 4, nah mindegy...és hidd el sosem leele tévednek, ha nem tudjk inkább ráírnak mégegyet, mert ha hiány van a főnök rajtuk veri le...)

2013. nov. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ui... Hol lenne a helyszín? Én is megyei vagyok...
2013. nov. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!