Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » TAPASZTALATOK, honnan béreltet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TAPASZTALATOK, honnan béreltetek székszoknyát?

Figyelt kérdés
Ha tudnátok linkelni, megköszönném. Találok a neten 100 félét, de nem tudom, milyenek, esetleg tapasztalat, honnan béreltétek, ami bejött?
2013. nov. 8. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Ha Budapesten, akkor A Vénusz Esküvői Dekort ajánlom.

Nyáron béreltünk 70 db székszoknyát, nagyon meg voltunk vele elégedve.

2013. nov. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Mi innen béreltük: [link]


Nagyon sokáig keresgéltem, mire találtam elfogadható árban szép anyagú széklepleket. Ezek jó esésű, vastagabb anyagból vannak, nem az az össze-vissza tapadós, fényes bélésanyag. Ráadásul jó sok masniszín közül lehetett választani, mi mályva mellett döntöttünk.

2013. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Budapesten egy pici családi cégtől. 280 Ft volt darabja felrakással.
2013. nov. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Ne haragudj, hogy rákérdezek, de mi az a székszoknya és hol használják általában? A viktoriánusok?
2013. nov. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Nekünk volt dekoros akik csinálták és ők hozták a székszoknyát is.
2013. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha egy tanacsot megfogadsz: mindenkepp rugalmas szekszoknyat valassz! Nincs annal csunyabb, mint amikor kilatszik a szek laba, mivel nem arra a szekre van varrva. Ha megmondod hol lesz a lagzi, melyik varosban, akkor segitek keresni.
2013. nov. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%

Most nezd meg ezt:

[link]


Ilyenert nem erdemes penzt kiadni.

6-os voltam

2013. nov. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%

6-os szerintem az nem is székszoknya rendesen, hanem ilyen lepel, amit ráhajtogattak...


Amúgy segítene, ha írnál egy várost kérdező, bár gyanítom, hogy Pest, ők nem szoktak várost mondani.


Szóval hova kéne? Mert lehet tudok, de nem biztos, hogy 300 kilométerre megéri.

2013. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, valójában már találtam! :)
2013. nov. 10. 16:05
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
Most, mondja meg nekem a sok buta hisztike, MIÉRT kellett lepontozni, amikor udvariasan megérdeklődtem, hogy egyáltalán micsoda az a székszoknya?
2013. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!