Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői dekor saját kezűleg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői dekor saját kezűleg? Mik a tapasztalatok? Ti honnan szereztétek be a dekorhoz a hozzávalókat?

Figyelt kérdés
Tényleg csak olyan írjon, akinek van benn tapasztalata.
2013. okt. 11. 08:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

Bedobálták a postaládánkba, és összegyűjtöttük.

(Színes reklámújságok nagyszerű dekoralapanyagok. Ehhez csak már csak néhány rendes színes papírt, anyagot, szalagot kell szerezni a főbb díszeknek, és kész.

2013. okt. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Nekünk majdnem annyira jött ki, mintha megbíztunk volna valakit. Azért készítettük mégis mi, mert a környéken nem ismertünk senkit, akitől tudtunk volna ajánlást kérni jó dekorosokról, teljesen idegent meg nem akartunk megbízni. Szép volt az eredmény, szóval megérte, de nagyon sokat mászkáltam a hozzávalók után és az előző napi díszítés is nagyon elfárasztott.
2013. okt. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Én mindent magam csináltam szalvétákat, szalvétagyűrűt, papír pompomokat, nászajándék gyűjtő perselyt, a köszönő ajándék sémáját, asztaldíszeket , hátérszívét mindent. Ha gondolod tudok képeket mutatni. Kb az összes anyaggal 15 ezerből jött ki . A netről rendeltem sok mindent, 3 vagy 4 különböző helyről.
2013. okt. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
56%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezeket én készítettem a barátnőmnek.Ő is segített festeni.Rém egyszerű és olcsó!Veszel 2-3 polisztirol lapot.800Ft/db Rárajzolod a mintát,kivágod és kifested.A festék kb 800-1000Ft

A barátnőm készített:picike befőttes üvegre festett kavicsokat,gyöngyöket ragasztott,átkötötte egy selyem szalaggal és mécsest tett bele.Csodaszép volt!!!Ilyenbe volt a virág is,nagyon jól mutatott az asztalon.Szerintem igen is nagyon sokat meglehet vele spórolni.

2013. okt. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

nem bonyolítjuk nagyon...


futókat vettünk (zöd organza)

mécsesek lesznek

asztaldíszek virágok(csögletes üvegvázávan (alacsony, kb 15 cm magas díszek lesznek)

szalvéta is zöld (textil hatású)

a Falikarokon masni (organzából), a lépcsőkorlát is behúzva fehér organzával.


kb ennyi, az ablakmélyedésekben valószínűleg borostyán lesz, mécsessel, vagy masnival, még nem tudom


amit elterveztünk láttam fotózáson (mi fotóztunk esküvőn), nem bonyolult...


méteráru, plusz webshopokon, virág a virágostól, borostyán adott otthon..

az autóhoz is a z ötletet loptam, virágokat pedig megrendeltem..


székszoknya nem lesz, de annak a felrakásához kell gyakorlat.(!!!)

2013. okt. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Mi is organza futokat vettünk,meg lufikat,meg mécsest nmeg ilyeneket mégis tök jo lett a diszités.Én az www.eskuvoredekoracio.hu-ro rendeltem csomo mindent mert itt 5-10-20 méter annyi mint a hobbyboltokba.Nem reklámozni akarok csak tökre örültem mikor rátaláltam.
2013. okt. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

[link]


Itt baromi jó árak vannak, nézz körbe.

2013. okt. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó vagyok, a boltot linkelő.

Len vannak a dekor anyagok, pl. egy anyagot tenni "ráncoltan" az asztal közepére és rá kis dekorkavicsokat ízlésesen elhelyezni. Fillérekbe kerül, mégis gyönyörű!


Én a teremdíszítést dekoranyagból csinálnám meg (terem plafonján középről induló, enyhén ejtett díszítés pl.:


[link]


Ehhez csak pár selyemfutó kell, 10 métere 770 Ft. Fillérek.


Amúgy hamarosan megjelenik az a válaszoló, aki dekoratőr és mindenkiét ócsárolni fogja, hogy "az úgy is néz ki" stb.

2013. okt. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

Ez a link talán jobb, mert vékony az anyag:

[link]


Utolsó voltam.

2013. okt. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Mi is magunk készítettük a dekorációt, a székszoknyákat is magunk raktuk fel.

A hozzávalókat a 7-es válaszoló által linkelt oldalról rendeltük, nagyon igényes, szép termékeket küldtek, nem csalódtunk.

A végösszeg töredéke volt annak, amit egy dekoros cég ajánlott.

2013. okt. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!