Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen színkombináció (dekor)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen színkombináció (dekor) volt/lesz az esküvődön? Adjatok tanácsot!

Figyelt kérdés
2, 3 szín? (Narancssárgát, és kéket nem igazán szeretjük...)
2009. nov. 17. 21:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az alap a fehér lesz. Egy színt én választok, egyet a párom. Nálam a rózsaszín fix, egyelőre a kedvesem agyal a kéken, zöldön és a bézsen.
2009. nov. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk fehér-bordó volt.

Ez már 7 éve, de lehet, hogy ma is ilyet választanék.

2009. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem még nem volt és nem tudom biztosra,hogy milyen lesz - de unokatesóméknak fehér-rózsaszín-bordó volt és nagyon jól nézett ki. Lehet hogy nekem is olyan lesz.
2009. nov. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Az ilyesmi tetszik:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

De neten wedding decorate, és wedding table, esetleg wedding flower keresőszavakat beírva nagyon sok ötletet dob ki! :D

2009. nov. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
ha lesz akkor: fehér bordó vagy krémsárga zöld.
2009. nov. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk valószínűleg vörös és fehér (kedvenc színkombinációm, nem mellesleg a vörös ugye a szerelem színe), valamint valószínűleg zöld (párom kedvenc színe). Kicsit félek, mert ma már szinte "ciki" ez a színösszeállítás a politikai dolgok miatt, ezért elképzelhető, hogy valamelyik szín változni fog (habár azt nagyon nem szeretnénk).
2009. nov. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

fehér-halványpink-lila lufik,dekorok

(ballonworld-ben vettük)ajánlom /

2009. nov. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekünk ekrű és bordó volt. Idén nyáron volt az esküvőnk. Még most is ezt választanám, vagy esetleg a bordó helyett a lilát.

Persze a ruhám ekrű volt a férjemé pedig világos barnás, ekrű inggel :D

2009. nov. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem bordó-mályva-fehér

de azóta láttam bronzos-fehér és arany-fehér díszítést és az már jobban tetszik :)

2009. nov. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk barna-bézs volt, és bár nagyon tetszett, mivel a barna nem tipikus divatszín, nehéz volt kiegészítőket venni. Egyébként az egyik barát esküvőjén, lila, zöld, kék, de mind halvány volt. Nagyon szép volt, és nem volt egyáltalán sok!
2009. nov. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!