Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi ruhát internetről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi ruhát internetről rendelni megéri? Onnan rendeltétek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
miért akarsz internetről? egy egy ruha teljesen más élőben mint képen...
2013. máj. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, azt hogy próbálod fel, honnan tudod, hogy jó e rád, és főleg hogy,hogy fog állni rajtad?
2013. máj. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztosan nem vásárolnék úgy, hogy előtte nem próbáltam volna fel.

Lehet, hogy jól mutat, lehet, hogy megfelelő az ára is, de egyáltalán nem biztos, hogy az adott fazon pl. rajtam is ugyanolyan jól, és szépen állna, mint amit net-en látok.


Az enyém pl. kölcsönzőből volt, és hiába volt azt, hogy tudtam melyik tetszik, melyiket szeretném, fel kellett próbálnom vagy 10-et, mire megtaláltam azt az egyet, amelyik tetszett is, és valóban szépen állt rajtam.


Tehát:

- vagy te is felpróbálod, mielőtt megveszel bármit is

- vagy megveszed az anyagot méterben, és varrónő rád-szabja-varrja, a te méretedre, a te alakodra, stb. stb.


Ha a menyasszonyi ruhánál bármi probléma lesz, az egész napodat tönkre tudja tenni, pedig ez életed legszebb napja kell legyen!! :))))

2013. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
88%
én apródról néztem ki,elmentem személyesen és megvettem,nagyon jól jártam!20.000-ért makulátlan volt!
2013. máj. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha előtte már próbáltam azt a ruhát, így tudom a méretet pontosan, vagy ha van lehetőség felpróbálni (bp-i vagyok pl. és a hirdtető is az....)


Nekem is fennáll ez a lehetőség, mert úgy néz ki a kölcsönzése is 120e amit választottam. Felpróbálom....neten 70e megvenni, annyi h kell alsószoknya.. Is az plusz 15... De ez az enyém, el tudom adni (biztosan, mert annyira gyönyörű ruha, és nem elfogultságból) újonan a tervezőtől megrendelve 1500 font úgy, hogy nem idei kollekció...


Cak úgy hukmukfuk nem mernék ruhát rendelni, ez pont olyan, hogy nem tudhatom jól áll-e

2013. máj. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En jo nevu szalonokban probaltam majd megrendeltem ugyanazt a markat es modelt netten negyedaron de nem magyar oldalrol hanem amerikairol.
2013. máj. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Végül is onnan rendeltük. Pontosabban elmentem szalonba, és beleszerettem egy ruhába, csak sokallottam a kölcsönzési árát. Mivel volt pontos márkája és neve, elkezdtem kutakodni, és egy lány pont árulta a méretemben. Ő anno a gyártótól vette meg, és a szalonos árnál 40ezerrel olcsóbban adta el nekem! Kicsit be kellett belőle szűkíttetni, de tökéletes volt :) Viszont úgy nem mertem volna ruhát venni, hogy nem látok legalább egy hasonlót magamon...
2013. máj. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!