Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőt követően, mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőt követően, mennyi ideig vártatok az első babával?

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 15:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
6 év
2013. nov. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Salx Narval ***** válasza:
90%
Semennyit, de 20évig váratott magára a kisasszony.:D
2013. nov. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
már készültünk rá az esküvő előtt is, végül 3 hónap múlva estem teherbe
2013. nov. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
70%
Szerintem picit élvezzétek kettesben a házaséletet.mi 3 évet évet vártunk.
2013. nov. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
7 év
2013. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Nászéjszakától kezdve nem védekeztünk. (Házasság előtt együtt éltünk 2,5 évet.) 2. hónapban terhes lettem, de sajnos elvetéltem, utána 7 hónappal jött össze újra, januárra várjuk.
2013. nov. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk is úgy volt, hogy a nászéjszaka volt az első próbálkozás. Előtte bő fél évvel elhagytam a gyógyszert, ettem a magzatvédőt, s bár nem esküszöm meg rá, hogy a nászéjszakán jött össze, mert utána többször is voltunk együtt, de a következő havim már ki is maradt. Mi 2 évig éltünk együtt az esküvő előtt. Tényleg érdemes egy kicsit összecsiszolódni a baba előtt, meg kettesben lenni, mert utána jó néhány évig nem lesztek egyedül.
2013. nov. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

OFF

Most komolyan, mi tud itt a válaszokban hasznos és nem hasznos lenni???? Mindenki leírta a saját esetét, mert ez volt a kérdés.

2013. nov. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
5 év együttélés után házasodtunk össze és az esküvő után kb. 1 évvel döntöttünk úgy, hogy szeretnénk gyereket. Végül 6 évet vártunk rá.
2013. nov. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Még csak jövőre lesz az esküvőnk, csak kíváncsi voltam mások válaszára is.

5 éve vagyunk együtt, ebből 2 éve együtt élünk, az esküvő előtt már 3 éve, szóval volt időnk összecsiszolódni. :)

Csak esküvő, nászút után akarunk majd belevágni, párom már kikötötte, hogy előbb nem, nem mer úgy elutazni külföldre, hogy én közben várandós vagyok, fél nehogy elkapjak ott valamit, vagy bármi bajom legyen. Aggódik a drága. :)

2013. nov. 20. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!