Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért hívjak meg olyan embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hívjak meg olyan embert az eskuvonkre, akit nem szeretek? Anyós fenyegetozik.

Figyelt kérdés
Ez a személy párom testvérének a barátnoje. Nem szeretjuk egymást, mindenki tudja, soha nem is beszelunk, és igyekszunk ugy intezni hogy talakoznunk se kelljen. Nem akarom meghívni az eskuvonkre, mert azt akarom olyan személyek legyenek ott, akik szeretnek. Anyos viszont fenyegetozik, hogy ha nem hivjuk meg akkor o se jon. Mit csináljunk?

2013. dec. 11. 11:32
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
81%

Hány éves a vőlegényed testvére?


Általában párban illik meghívni az embereket.

2013. dec. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
83%

Ne a lány miatt hívjátok meg, hanem a párod testvére miatt. Neki szerinted hogy esne, hogy a párja nem mehet vele? :o


Értem én, hogy nem bírod, de felnőtt emberek vagytok, ennyit ki kell bírni azok érdekében, akit szeretünk. A vőlegényed egyébként mit szól az ötletedhez? Vagy fordítva, te mit szólnál, ha a vőlegényed elvárná, hogy a testvéred párja ne legyen ott? Meg bírnád ezt csinálni a saját tesóddal?

2013. dec. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:
A párom testvére és barátnoje is 21 evesek.
2013. dec. 11. 11:37
 4/67 anonim ***** válasza:
90%
Nem te hívod meg, hanem a vőlegényed. Vőlegényed gondolom meghívja a testvérét az esküvődre, aki magával viszi a kedvesét. Anyósodnak igaza van.
2013. dec. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem ne hívd meg.

Ez a te/ti nagy napod/tok , ne rontsa el senki.

Ha az anyós szereti a párodat, akkor úgyis elmegy az esküvőre.

Ne hagyd,hogy zsaroljon, ha most engedsz ennek, akkor később majd az egész életetekbe bele akar szólni.

2013. dec. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
89%

Nézd, azért ha az ember esküvőt tervez, az oké, hogy olyan embereket szeretnél meghívni, akiket kedvelsz, de azért az esküvőnek is vannak bizonyos illemszabályai. Ami arról szól, hogy ha a párod testvére meg van hívva, akkor oda illik elfogadni azt is, akit magával visz, még ha nem is kedveled.

Egyébként nem a párod testvérének a barátnőjével kell együtt mulatnod, ünnepelned, lehet fel sem fog tűnni, hogy ott van.

Viszont ha nem hívod meg, akkor a leendő sógorod teljes joggal megsértődhet, amit nem hiszem, hogy szívesen fogsz venni.

Én a helyedben meghívnám, akkor is, ha nem kedvelem.

2013. dec. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
4%

Attól még meg lehet hívni a tesót, hogy nem jön a barátnője.

Szerintem túl fogja élni.

2013. dec. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
84%

Én a vőlegényem hugát nem akartam meghívni (nővére és öccse ellen semmi kifogásom nem volt), de nem tehettem meg azt, hogy nem. Senkit nem zavart a csaj, duzzogott magában.


Igaza van anyósodnak, a vőlegényed a jövendőbeli sógorod miatt kell őt is meghívnod. abban pedig reménykedhetsz, hogy nem megy el.


Viszont annyira el leszel foglalva mindennnel, a sok esemény a sok vendég, szóval fogadod tőle a gratulációt és semmi többet nem kell vele törődnöd.

2013. dec. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 A kérdező kommentje:
A párom nem beszél a testvérével másfél éve, de megegyeztunk lenyeljuk a békát, és meghívjuk mert mégiscsak a tesvére, és nem akartuk a cirkuszkodást anyósommal. Azt viszont hogy én egy idegen embert , aki senkinek nem rokona etessek és mulatassak a saját pénzemen, ugy hogy ki nem állhatom, és o se minket hát azt már nem!
2013. dec. 11. 11:45
 10/67 anonim ***** válasza:
74%

Lehet, ő lesz a párod sógornője. Tehát nem egy idegen ember.

De te tudod.

Ha már most ilyeneken hisztizel, akkor mi lesz majd a közös rokoni találkozókon?

2013. dec. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!